Dijital PlatformlarMedyabey TV

İşte, Yüz Yüze’nin bu akşam yayınlanan ilk bölüm fragmanı

Show TV’nin son dönemde umut bağladığı dizi peojesi olarak gösterilen, yapımını Tims & B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın kaleme aldığı “Yüz Yüze”nin ilk bölüm tanıtımı bu akşam yayınlandı.

YÜZ YÜZE’NİN İLK BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

19 Ekim Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek Yüz Yüze’nin nefes kesen yeni tanıtımında yine heyecan doruktaydı. Çete üyelerinin Mustafa’nın ölümüyle sarsıldığı, Cino’nun “Mustafa’yı ben yaktım. Ben zaten hayatıma giren herkesi yakarım” diyerek suçluluk duyduğu, Seliha’nın intikam yemini ettiği tanıtım heyecanlı sahneleriyle soluksuz izlenirken, hikayenin ipuçlarını da verdi.

Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrol oynadığı, Show TV’nin iddialı projesi “Yüz Yüze”de Sokullu ve Kobal’a; Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner Alıcı, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Dinçel, Kağan Uluca,Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu ve Arda Görgen gibi isimler eşlik ediyor.

“Yüz Yüze” 19 Ekim Perşembe saat 20.00’de Show TV’de başlayacak.

İşte “Yüz Yüze”nin ilk bölüm tanıtımı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu