Yerli Dizi

İstenilen reytingleri yakalayamayan Şeref Sözü ile ilgili flaş gelişme

Ekranlarda yer alan dizilerdeki yaprak dökümü devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çatı Katı Aşk ve Öğretmen dizilerinin final yapmasının ardından bu kez de Şeref Sözü dizisinin düşük gelen reytingler dolayısıyla final yapacağı öğrenildi. Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın oynadığı dizi 4. bölümde ekrana veda edecek.

Korona virüs nedeniyle verilen uzun aranın ardından ekrana dönen dizilerde yaprak dökümü devam ediyor. Show TV’de yayınlanan ve başrolünde Tolgahan Sayışman’ın oynadığı Şeref Sözü dizisi ekranlara veda ediyor.

KÜNYESİNDE İDDİALI İSİMLER YER ALIYORDU

Show TV’nin Tims&B imzalı projesi Şeref Sözü ekrana veda ediyor. Cevdet Mercan’ın yönettiği Eda Tezcan’ın ise kaleme aldığı proje dev prodüksiyonuyla dikkat çekmişti. Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik’i buluşturan dizi düşük reytinglerinden dolayı 4. bölümde ekrana veda edecek. Bu sabah ekibe gönderilen 5. bölüm senaryosunun ise çekilmeyeceği öğrenildi.

DEV RAKİPLERİYLE REKABET EDEMEDİ

Şeref Sözü yayınlandığı gün olan çarşamba günü Sadakatsiz, Kuruluş Ertuğrul, Sen Çal Kapımı gibi yapımlarla reyting rekabeti yaşıyordu. Dizi, ilk 10 sıraya girmekte zorlanması nedeniyle erken final kaçınılmaz oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu