Magazin

İvana Sert sinemaya göz kırpıyor… Hangi filmde oynayacak?

Adını daha çok jüri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim adlı programla duyuran ve Türkiye’de hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Sırp asıllı İvana Sert beyaz perdeye göz kırpıyor. Uzun dönem ekranlarda jüri üyesi olarak yer alan ve aksanlı ilginç konuşma şekliyle taklitleri yapılan İvana Sert televizyon kariyerinden sonra oyunculuk kariyerine yöneldi. İvana Sert, “Karımı Gördünüz Mü?” adlı fşlmde ünlü oyuncu Peker Açıkalın ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

ZENGİN VE ŞIMARIK BİR KADINI CANLANDIRACAK

Vatan gazetesi yazarı Cem Ceminay haberi gazetedeki köşesinden paylaştı. İvana Sert, filmde zengin ve şımarık bir kadını canlandıracağını yazdı.

INSTAGRAM’DA 2.2 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Özellikle Instagram’ı faal olarak olarak kullanan İvana Sert, TV ekranlarında uzun süre yer almanın avantajını iyi kullandı. Sert oldukça faal olduğu Instagram’da şu ana kadar 2.2 milyon gibi pekçok ğnlünüğn ulaşamadığı bir takipçi sayısına ulaşmayı başardı.

İşte Cem Ceminay’ın İvana Sert’in oynayacağı filmle ilgili “İvama olmazsa orijinali var” başlığıyla yazdığı yazının o bölümü:


İvana olmazsa orijinali var

On parmağında on marifet olan İvana Sert sinema filminde oynayacakmış. Peker Açıkalın ile başrolleri paylaşacağı projenin ismi ‘’Karımı Gördünüz Mü?’’ adını taşıyormuş. Bir ara sosyetik ikoncanlarımızdan olan 38 yaşındaki Sırp güzel filmde Süreyya adında zengin ve şımarık bir kadını canlandıracakmış.

İvana kendinden eminmiş. ‘’Rolüm kolay. Fazla gözlem yapmama gerek yok. Çevremde böyle kadınlar var’’ demiş. Yine de bu kendisinin ilk oyunculuk deneyimi olacak. Kameralara alışık olsa da rol kesme ayrı bir beceri ister. Baktılar ki olmuyor bence hiç israr etmesinler. Hemen Amerika’dan Süreyya Yalçın’ı getirsinler. Yapımcıların ‘Süreyya’ rolü için fazla riski yok. İvana olmazsa Miami’de orijinali var!

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu