M.Bey/ÖzelYerli Dizi

İyi Aile Babası dizisinin başlama tarihi belli oldu (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D’nin başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı yeni dizisi İyi Aile Babası’nın yayın tarihi belli oldu.  Çekimleri bir süre önce başlayan dizinin oyuncu kadrosunda Melek Baykal ve Salih Kalyon gibi usta isimler de yer alıyor. Dizinin başlama tarihi 3 aralık olarak belirlendi.

İYİ AİLE BABASI’NIN YAYIN TARİHİ 3 ARALIK PERŞEMBE

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı dizinin yayın tarihi netleşti. Dizi, 3 Aralık Perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası’nın çekimleri bir süre önce başlamıştı. Dizinin ilk bölümünden yayınlanan fragman yayınlanmıştı. Komedi dizisinde uzun süredir ekranlarda olmayan usta oyuncu Melek Baykal da rol alacak.

İYİ AİLE BABASI’NIN KONUSU

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu