Yerli Dizi

İyi Günde Kötü Günde’nin final bölümü ne kadar izlendi?

Star TV’nin yeni sezonda büyük umutlarla ekrana sürdüğü Elçin Sangu ve Yasemin Allen gibi oyuncuların da yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi dün akşam erken final yaptı. Peki İyi Günde Kötü Günde’nin final bölümü reyting listesinde kaçıncı oldu? İşte detaylar…

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE EKRANLARA VEDA ETTİ

Star’ın iddialı dizisi dün akşam yayınlanan erken final bölümüyle ekranlara veda etti. İyi Günde Kötü Günde Genel/Total kategorisinde 17. sırada yer alırken dizi AB kategorisinde ise 13. sırada kendisine yer bulabildi.

Dizinin reyting performansı beklenenin altında kalması nedeniyle erken final yapmak zorunda kaldı.

O3 Medya’nın yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yapıyordu. Dizinin senaryosu ise Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil ikilisine teslim edilmişti.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Ali Yağcı, Sinan Albayrak, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan gibi isimler yer alıyordu.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE’NİN KONUSU

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu) diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen)… Kaderin cilvesi birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu