Televizyon

İzdivaç programlarında sansasyon bitmiyor, Zuhal Topal’da damat adayı mikrofon fırlattı

İzdivaç programları her sezon yepyeni sansasyonlarla seyircinin karşısında olmaya devam ediyor. Zuhal Topal’ın izdivaç programında ise bir damat adayının sinirli davranışları sunucuyu çileden çıkarınca olanlar oldu. Zuhal Topal damat adayını kovdu, damat adayı canlı yayında mikrofonu kulaklığı yere fırlattı…

Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la isimli  izdivaç programında sürekli gergin ve sinirli halleriyle sık sık sunucu Zuhal Topal’dan uyarılar alan damat adayı Murat Bey, önceki gün yayınlanan bölümde büyük bir skandala imza attı.

Zuhal Topal’ın Murat Bey’den locadaki adaylardan Şadıman Hanım’dan özür dilemesini istemesi üzerine iyice gerginleşen damat adayı Murat, “Benim içim kan ağlıyor. Kimseden özür dilemiyorum” diyerek sesini yükseltti.

Bunun üzerine ortam daha da gerildi ve sunucu Zuhal Topal “Bu şekilde konuşmanıza izin veremem. Agresif bir çıkış yapıyorsunuz. Bağıramazsınız” diyerek, Murat Bey’i programdan ve stüdyodan kovunca olanlar oldu. Topal, rejiye de “Murat Bey’i susturun” ricasında bulundu.

Sesi kısılan ve söyledikleri ekrana yansımayan damat adayı Murat Bey mikrofon ve kulaklığı fırlatarak programı söylene söylene terk etti. Topal bu tür tepkilerin gereksiz ve yersiz olduğunu yineleyerek programına devam etti.

Damat Adayı gitmeden önce yaşanan o konuşmalar:

Murat Bey- Merve Hanım, Aslı Hanım lütfen konuyu anlatır mısınız? Ben anlatacağım o zaman. Anlatıyım mı, Hayır özür dile diyor bana burdan. Lütfen. O halde söz hakkı verilmeyecek o kişiye.”

Zuhal Topal- Murat Bey bu şekilde konuşmanıza müsade edemem.

Murat Bey- Edemeyin, etmeyin evet. Ben de etmiyorum öyle konuşmasına. Öyle bir görüşme olmadı Zuhal Hanım. Siz bilmiyorsunuz konunu içeriğini siz de bilmiyorsunuz.

Zuhal Topal- Konuyu bilmediğiniz için sizin bu şekilde agresif bir çıkış yapmanız.

Murat Bey-Agresif değilim Zuhal Hanım dün de agresif dediniz bana

Zuhal Topal-Ama bağırıyorsunuz

Bundan sonrasında ise reji, Murat Bey’in sesini kıstı ve Murat Bey stüdyodan kovuldu.

İşte ekran karşısındakileri de şoke eden o anlar

https://www.youtube.com/watch?v=BpqkT-peExE

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu