Dijital PlatformlarMagazinTelevizyonYerli Dizi

İzleyicisinin merakla beklediği Beni Affet ne zaman başlıyor?

Ekranların en uzun soluklu yerli dizilerinden biri olan arkası yarın kuşağında yayınlanan Beni Affet dizisini izleyicileri çok özledi. Star TV ekranından yaklaşık 6 yıldır izleyicisine ulaşan dizinin hangi tarihte yeni sezona başlayacağı merak konusu… İzleyiciler soruyor: “Beni Affet ne zaman başlayacak?”

2011 yılında ekrana merhaba diyen Beni Affet adlı dizinin oldukça yüksek oranda takipçisi var. Hafta için her gün öğleden sonra kuşağında yayınlanan Beni Affet dizisi 1207. bölümüyle sezon finali yaparak tatile girmişti. Yeni sezonda dizinin yayınlanacağı tarih henüz açıklanmadı. Beni Affet dizisi yeni sezonda Eylül ayında ekranda olacak ancak tam tarih verilmedi.

Beni Affet’in oyuncu kadrosunda Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut ve Mert Altınışık gibi usta isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz dönem final bölümünde neler yaşanmıştı? 

Yaman, Feride’yi bulmak için çırpınır. Cüneyt, Melis’in küçük bir ihmali sayesinde Feride’nin kaçırıldığı yere doğru yola çıkar. Feride, bebeğini kurtarmak için Cüneyt mi, Feride mi yoksa Yaman mı Melis’in istediği her şeyi yapar. Melis sözünü tutmaz ve silahını ateşler. Namlunun ucundaki ismin Cüneyt mi, Feride mi yoksa Yaman mı olduğu merak konusudur. Sıla, Murat’ın sözlerini kaldıramaz ve şok edici bir hamle yapar. Zühre evi terk eder, ancak Osman’ın kaybı bir tek sevdiği kadınla sınırlı kalmaz.

Ateş ve bütün aile ağır yaralı olan Gülüm’e yardım etmek için çırpınır. Ateş, sonunda Murtaza’dan bütün hıncını aldığını düşünür. Ancak Murtaza bütün aileyi bir odaya kilitler. Son darbesini de yaparak Bahar, Şahin, Sevgi, Galip ve Gülüm’ü acı dolu bir sona mahkûm etmek ister. Ateş’in çabası ailesini kurtarmaya yetecek midir? Kader’e söz geçiremeyen Mahir onu kaçırır. Kader ise ona kan kusturmaya ant içmiş Yiğit’le evlenmekte kararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu