Magazin

İzzet Çapa, Seren Serengil’e yüklendi:” Dikkat et patronun Cengo seni kovmasın!”

Seren Serengil’in “İzzet Çapa, Sacit Aslan’ı kovdu” şeklindeki iddiasına ünlü işletmeci, sosyal medya hesabından kendisine has sivri üslubuyla cevap verdi. İzzet Çapa, Youtube’da kurduğu kanalda beraber program yaptığı Sacit Aslan’ı kovduğunu iddia eden Seren Serengil’e ağır ifadelerle yüklendi.

İZZET ÇAPA: “GİT ÇOCUK HAVUZUNDA OYNA!”

İzzet Çapa’nın Seren Serengil’e cevap niteliği taşıyan paylaşımında kullandığı Serengile’e ait fotoğraf ise dikkatlerden kaçmadı. Tuhaf bir kıyafet içinde çekilmiş olan fotoğrafın İzzet Çapa tarafından özellikle seçildiği tahmin ediliyor.

İzzet Çapa, Serengil’le ilgili paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“ÜNLÜ TÜRK DÜŞÜNÜRÜ SEREN SERENGİL…”

“ÜNLÜ TÜRK DÜŞÜNÜRÜ SEREN SERENGİL’E CEVABIMDIR: ‬ ‪Seren sen git kendi çocuk havuzunda oyna. Sacit Aslan ile benim aramda 30 yılı aşan bir dostluk var. Ve ben abi dediğim insanı kovabilecek karakterde biri değilim. Ama belli ki sen bilmediğin konularda ahkam kesecek kadar hadsizsin. Kaldı ki Beraber ve Solo Serzenişler, Cahide ve Müşkülpesent’in açılış yoğunluğundan devam edemedi. Ama sen dikkat et, şimdilik tencere-kapak olduğun patronun Cengo senin kovmasın.”

blank

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu