Medya

İzzet Çapa: “Şeyma Subaşı gençlere çok kötü örnek oldu”

İşletmeci ve aynı zamanda Süperhaber sitesinin yazarı İzzet Çapa ‘En Çok Ben Eğlendim’ adlı kitabını yakında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Çapa, Günaydın’dan Tuba Kalçık’a röportaj verdi. Çapa,  “Kitabımda yeni nesle mesajlar vermeye çalıştım. Gençler, kısa yoldan zengin olmanın peşinde. Şeyma Subaşı’ya özenen kızlar, ‘Zengin birini bulup çocuk yaparım, alırım nafakayı’ diyor. Subaşı, toplumsal yozlaşmanın en büyük figürü” şeklinde konuştu.

İZZET ÇAPA’DAN DİKKAT ÇEKEN ŞEYMA SUBAŞI YORUMU

Eğlence sektörünün önemli ismi İzzet Çapa, röportajında Türkiye için hiçbir zaman umudunu yitirmediğini söyledi. Kazandığını yine ülkesine yatırdığını söyleyen İzzet Çapa, Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı ve de ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’na yapılan linçle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

İşte röportajda İzzet Çapa’nın yaptığı bazı değerlendirmeler:

“GENÇLERE ÇOK KÖTÜ ÖRNEK OLDU”

“Gençlerin arasında kısa yoldan zengin olmayı isteyenler giderek çoğalıyor. Özellikle Şeyma Subaşı’yla başladı. Şeyma, gençlere çok kötü örnek oldu. İnsanlar hayatları boyunca çalışıp 60 yaşında emekli olurken, bugün Şeyma, 29’unda emekli oldu. Ona özenen kızlar ‘zengin birini bulup çocuk yaparım, alırım nafakayı’ diye düşünüyor. Kimse Acun Ilıcalı olma derdinde değil, Şeyma Subaşı olma derdinde. Şeyma, toplumsal yozlaşmanın en büyük figürü.”

“BEŞİKÇİOĞLU’NA YAPILAN AÇIKÇA FAŞİZMDİR”

“Erdal Beşikçioğlu’nun röportajını okudum. Dediği her kelimeye sonuna kadar katılıyorum. Yobaz insanlar olarak görüyorum Beşikçioğlu’nu linç etmeye çalışanları. Beşikçioğlu’na sosyal medyada yapılan açıkça faşizmdir. ‘İfade özgürlüğümüz kısıtlandı’ diye şikayet edenler, Erdal Beşikçioğlu’na ifade özgürlüğü hakkı tanımıyor. Bu nasıl bir anlayıştır? Eleştirdikleri şeyi karşı tarafa uyguluyorlar. Herkes istediği gazeteye konuşmada da özgürdür. Kimseyi şuraya, buraya konuştu diye eleştiremezsin.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu