ManşetTelevizyon

İzzet Yıldızhan yeni sezonda hangi kanalda olacak?

İzzet Yıldızhan, yeni sezonda Kurban Bayramı’nda program yaptığı  adres Kanal 7’de yeniden izleyicinin karşısına çıkmaya  hazırlanıyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan İzzet Yıldızhan Show’un ilk konukları ise Ceylan ve Şafak Sezer olacak.

İzzet Yıldızhan Show,  04 Ekim tarihinden itibaren her Pazar 21.00’de Kanal 7’de ekrana gelecek.

Müzik dünyasının güçlü sesi İzzet Yıldızhan, eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden renkli sanatçı konuklarıyla yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. İzzet Yıldızhan’ın sunumu ve türküleri, birbirinden değerli konuklar, keyifli sohbetler hafta sonu ekranında İzzet Yıldızhan Show’da olacak.

İzzet Yıldızhan Show’un ilk bölüm konukları son zamanlarda yaptığı filmlerle adından söz ettiren Şafak Sezer ve küçük yaşlardan beri sahne tozu yutan ünlü türkücü Ceylan olacak. Eğlence, kahkaha ve türkü dolu program Pazar gecesini şenlendirecek.

İç Anadolu’nun bozlağı, Güney’in hoyratı, Ege’nin zeybeği, Karadeniz’in kolbastısı… Türk müziğinin seçkin örnekleri İzzet Yıldızhan’ın keyifli sunumuyla yeniden ekranlardaki yerini alacak olan İzzet Yıldızhan Show ile izleyiciye ulaşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu