ReytingYerli Dizi

Jet Sosyete yeni kanalındaki yeni bölümüyle kaçıncı oldu?

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı geçen sezon Star TV’de ekrana gelen Jet Sosyete, yeni sezon ilk bölümüyle TV8’de yayınlandı. Jet Sosyete’nin yeni kanalında nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyordu. İşte, Jet Sosyete’nin TV8’de yayınlanan  ilk bölümünün aldığı reytingle ilgili detaylar…

JET SOSYETE AB’DE 3. OLDU

10 Ekim Çarşamba tarihinde Genel/Total kategorisinde ATV’de yayınlanan “Sen Anlat Karadeniz” dizisi 1.sırada yer aldı. 2.sırada “Sen Anlat Karadeniz” dizisinin özeti , 3.sırada ise “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Sen Anlat Karadeniz”, 2.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 3.sırada ise TV8’de yayınlanan “Jet Sosyete” dizisi yer aldı.

Transfer olduğu TV8’de ilk kez ekranlara gelen Jet Sosyete dizisi Genel/Total kategorisinde ise 10.’ncu sırada yer alabildi.

Çarşamba akşamları yayınlanan TRT’nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezona başlamasıyla reyting listesinin zirvesinin nasıl şekilleneceği, yapımların bundan nasıl etkileneceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu