Medyabey TV

Jet Sosyete’de Gülse Birsel’den Sıla ile davalık olan Ahmet Kural’a ilginç gönderme

TV8’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinde Gülse Birsel’in canlardığı “Gizem” karakterinin bir repliği  geçtiğimiz günlerde sevilen şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen oyuncu Ahmet Kural’ın açıklamasını akıllara getirdi.

GÜLSE BİRSEL’DEN AHMET KURAL’IN AÇIKLAMASINA GÖNDERME 

Jet Sosyete’de Gizem karakterinin ağzından verilen, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum’ şeklinde söz, Ahmet Kural’ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu’ açıklamasını akıllara getirdi.

GİZEM’DEN SILA’YA AÇIK DESTEK

Yeni dizide rol alan Gizem’in  ‘Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Seneryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepinizi teker teker alıştıracağız’ açıklaması Sıla’ya açık bir destek olarak yorumlandı.

işte, Gülse Birsel’in dizide canlandırdığı Gizem karakteri üzerinden çok konuşulan magazin olayına yaptığı o ilginç gönderme:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu