Yerli Dizi

Jet Sosyete’nin hangi mecradan yayınlanacağı belli oldu

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı ‘Jet Sosyete’nin yayınlanacağı dijital mecranın neresi olacağı merak ediliyordu. Bu soru cevabını buldu. Jet Sosyete, Ekim ayında, puhutv.com’da seyircisiyle buluşacak.

JET SOSYETE PUHU TV’DE

Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin’in yer aldığı ve Özpamuk, Yüksel Ailelerinin kahramanlarını canlandırıyorlar. Yeni dönem Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül yer alıyor.

Birbirinden yetenekli oyuncuların yanı sıra sürpriz konuklar da bölümlere renk katacak. Pazar günü sete çıkacak ekip, eski tadı ve yeni hikayeleriyle, Ekim ayında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Medyatava’nın haberine göre Her hafta 1 bölümü yayınlanacak dizinin önceki tüm bölümleri de yine puhutv.com’dan izlenebilecek.

puhutv.com kullanıcıları; Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, puhutv ios ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşılabilir, zaman ve mekandan bağımsız izleyebilecekler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu