Yerli Dizi

Jet Sosyete’nin yayın gününde değişiklik

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı TV8’in sevilen komedi dizisi Jet Sosyete dizisinin yayın günü ve saati değişti. Dizi, Survivor’ın çarşamba günü de yayınlanmaya başlamasıyla saati değişmişti.İşte, Jet Sosyete’nin yeni gün ve saatiyle ilgili detaylar…

JET SOSYETE’NİN YENİ GÜNÜ PERŞEMBE

TV8’in sevilen dizisi Jet Sosyete’de bir gelişme yaşandı. TV8’de çarşamba akşamları ekrana gelen Jet Sosyete geçen hafta Survivor 2019’un yayınlanması nedeniyle 22.15’e alınmıştı. Ancak Jet Sosyete dizisinin yayıın günü bu hafta değişti.

Yeni bölüm Perşembe günü: Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı; çarşamba akşamları ekrana gelen ve bu hafta 22.15’te yayınlanan yapım, bu haftadan itibaren perşembe günleri eski saatinde izleyiciyle buluşacak.

Jet Sosyete, yeni bölümüyle 21 Mart Perşembe 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sürekli kız istemeye gidip kapıdan çevrilen Talip ve Şennur bu konu hakkında intikam planları yapar ve Yaşarlara tekrar kız istemeye gidip bu sefer onlar biz istemiyoruz derler. Olan olaylar sonucu Yüksel ailesi ve Yılmaz ailesi tekrar görüşmeme kararı alır fakat Şennur’un en sevdiği kıymetli paltosunu Safiyelerde unutması işleri karıştıracaktır.

Para sıkıntısı çeken Yüksel ailesi çözümü Yaşar’ın zam almasında arar. Bir yandan Yaşar ofiste Cengiz’e konuyu açmaya çalışırken bir yandan da Safiye, Gizem ve Zahide’ye konuyu dolaylı yollarla anlatmaya çalışır. Yaşar’ın bu çabası Cengiz’in sürekli konudan kaçmasına, Safiye’nin ise yanlış anlaşılmasına sebep olacaktır. Harry’nin Nepal’den yeni dönen eski kız arkadaşı Samsara, İlayda ile Harry’nin arasının açılmasına sebep olur.

Cengiz Özpamuk ve Yaşar’ın iş seyahati Yaşar’a zehir olurken, izleyenleri güldürdü. Gündüz ise Alara’ya karate öğretme derdindedir. Alara’nın savunmasız kalmamasını isteyen Gündüz’ün çabaları dizi hayranlarına keyifli anlar yaşatırken, Talip, Yıldız’ı istemek için annesi Şennur’un üç kağıtlarından sıyrılmaya bu sefer kararlıdır.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı