Televizyon

Johnny Deep ve Amber Heard Davası TLC’de başlıyor

Hollywood’un gözde çiftlerinden biri olarak kabul edilen ve sonrasında çekişmeli boşanma davasıyla tüm dünyanın gündemine giren Amber Heard ve Johnny Depp’in sancılı mahkeme süreci mercek altına alınıyor. Johnny ve Amber Davası, birinci bölümüyle TLC’de başlıyor.

İki bölümden oluşan belgesel ‘Johnny vs Amber’, Johnny Depp ve Amber Heard’ün trajik bir şekilde yanlış giden evliliğini ve İngiltere’deki iftira davasında kullanılan kapsamlı kanıtları inceliyor.

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’e karşı ABD’de açtığı karalama davasını geçtiğimiz hafta kazandı. Fakat 2020’de Londra’da Amber Heard’e şiddet uyguladığı haberini yapan medya grubu News Group Newspapers Ltd.’ye açtığı iftira davasını kaybetmişti. Johnny vs Amber, bugün herkesi ikiye bölen bu tartışmalı ilişkiyi ve aile içi şiddeti, hem Johnny Depp’in hem de Amber Heard’ün bakış açışlarından ele alıyor. Ünlü çiftin Londra’daki davada ortaya çıkan video görüntüleri, ses kayıtları, fotoğraflar ve mesajlar tek tek incelenirken, avukatlar David Sherborne ve Sasha Wass QC ile yapılan özel röportajlar tüm dünya gündemini meşgul eden davalara dair nadir bir bakış açısı sağlayacak.

Yayınlanacak ilk bölümde; Johnny Depp’e yakın insanlar, onun Amber Heard ile olan sorunlu evliliği ve İngiltere Yüksek Mahkemesi’nde itibarını savunmak için verdiği savaş hakkında görüşlerini paylaşıyor. Johnny Depp haksız iddialarla mücadele eden bir adam mı, yoksa kendi yolunu çizmeye alışmış şiddete meyilli bir Hollywood yıldızı mı?

Johnny ve Amber Davası, ilk bölümüyle 11 Haziran Cumartesi 22.50’de TLC’de.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu