Dijital Platformlar

Jülide Ateş sunduğu 40 programına veda etti…İşte ünlü sunucunun veda gerekçesi

Ekranların gündem yaratan, dijital platform Gain'de yayınlanan programı 40’a Jülide Ateş bu sezonla birlikte veda etti.

Yapımcılığını BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan 40, sadece Türkiye’de değil dünyada da bir Türk formatı olarak yayınlanan; uluslararası başarı elde etmiş tek program olma özelliğini de taşıyor.

JÜLİDE ATEŞ 40’A VEDA ETTİ

40 programının formatı, önümüzdeki günlerde Romanya ve Lübnan’ın ardından Amerika’ya da satıldı.

JÜLİDE ATEŞ, OĞLUNUN EĞİTİMİ İÇİN AMERİKA’YA GİDİYOR

BBO Yapım ve Jülide Ateş, başarılı geçen sezonun ardından el sıkışarak ayrıldı, Jülide Ateş’in oğlu eğitimine Amerika’da devam edecek; Ateş de kısa bir süre Amerika’da oğluyla birlikte olacak.

Jülide Ateş bugün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından bugün seyircisine veda etti. İşte Jülide Ateş’in veda cümleleri:

“Ruhumu stüdyoda biraz daha tutabilseydim, 40’ın uzun soluklu yolculuğuna benimle devam etmek üzere sevgili yol arkadaşlarım Mahperi ve Şafak’ın elimi sımsıkı tutarak, ‘Yola birlikte devam edelim’ tekliflerini kabul eder ve daha uzun süre görevime devam ederdim. Fakat ruhum gündemden bağımsız; yine filizlenmiş yaprağın açık yeşilini, bebek mavisi gökyüzü üzerindeki tombul bulutları, gidilmemiş mekanlardaki gün batımlarını, rüzgârın şarkısını, deniz dalgasının sevinçli köpüğünü, sevdiklerimle saate bakmadan yapılan sohbetleri özlüyor. Ruhum biraz yavaşlamak, dinlenmek istiyor. Hayatımın rutininden, konfor alanımdan çıkıp varoluşuma farklı değer ve anlamlar katan anlara ihtiyacım var. Siz değerli izleyicilerimize yeniden merhaba demek üzere bir süreliğine gidiyorum. Şimdilik ekrandan uzak, kendime, oğluma, dostlarıma biraz daha yakın, beslenmiş ve tüm kalbimle, ruhumla, gönlümle yeniden karşınızda olana dek şimdilik hoşçakalın”

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu