Dijital Platformlar

Jülide Ateş’in sunuculuğunu yaptığı 40 programının yapım şirketinden açıklama

Haber Global ekranlarında yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Jülide Ateş’in sunumuyla ekrana gelen 40 programı ile ilgili flaş gelişme yaşandı. 40, bundan böyle yeni adresi dijital platform Gain’de  yayınlanmaya başlayacak.

Programın yapım şirketi BBO Yapım’dan konuyla ilgili yazılı açıklama geldi.

İşte o açıklama:


40 programı , Haber Global kanalıyla  Aralık ayında  ilkesel  ve vizyon anlayışı olarak aynı paydada buluşamadığı için karşılıklı olarak uzlaşma yoluyla 40. Bölümün yayınından sonra sözleşmesini devam ettirmeme kararı almıştır.

 

40, yayınlandığı her mecrada gündem olmuş ve çok ses getirmiş, uluslararası  mecralarda yerini bulan “özgün hard talk” olma özelliğine sahip ilk Türk formatı. 19 milyon nüfusa sahip olan Romanyada da gündemi sarsan bir program. Yayınlandığı saatte  1 buçuk milyon kişi tarafından seyrediliyor. Yakın zamanda İngiltere, Almanya ve Lübnanda da yayın hayatına başlayacak.

 

Ayrıca 40, Türkiyede de çok ilgi gören ve konuşulan bir program olma özelliğine sahip. İlgi gören her program gibi 40’ın benzeri olduğunu düşünen taklitleri de maalesef yayın hayatımızdalar. Üstelik daha daha yenileri de türeyecek, öyle gözüküyor.

 

Elimiz, gözümüz, beynimiz hep ve sadece işimizde… O yüzden taklitler sadece taklittir.

 

40a Haber Global ekranlarında 40. Bölümle veda ettik.

 

 

 40 JÜLİDE ATEŞ’İN SUNUMUYLA GAİNE TRANSFER OLDU

 

  40. bölümümüzde Türkiyenin değerlerinden Demet Akbağ’ı ağırladık. Duyuruları yapılmasına rağmen, 40. bölümümüzü yayın günü olan 7 Ocak Perşembe akşamı Amerikadaki kongre baskını kaynaklı, kanalın yayın akışının değişmesi nedeniyle yayınlayamadık.

 

Dolayısıyla planladığımız gibi 40’ın Gaine transfer olduğunu 8 Ocak Cuma sabahı açıklayamadık. Etik yayıncılık anlayışımız, konuğumuza ve izleyicimize verdiğimiz değer ve saygı nedeniyle…

 

14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan Demet Akbağ’lı 40. Bölümümüzün ardından bugün kamuoyu ile 40’ın artık Gainde olduğunu paylaşabiliyoruz.

 

40, Jülide Ateş’in olgun, tarafsız sunumuyla yayın hayatına devam edecek. İlkeli, özgür, yenilikçi, namuslu ve vizyoner olarak. Takdir seyircinin ve basın emektarlarının. 

 

Yapacak çok işimiz,  sorulacak çok sorumuz var. Yakında görüşmek üzere…

 

BBO YAPIM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu