Televizyon

Jüri koltuğuna oturan Deniz Akkaya Alışveriş Melekleri’nin derdine çare olabilecek mi?

Kanal D ekranlarından yayınlanan moda yarışma programı Alışveriş Melekleri’nde değişiklik. Reytinglerde sorun yaşayan yarışmanın konseptinde bazı değişimler yaşanırken jüri koltuğuna takviye yapıldı. Deniz Akkaya, bundan böyle Alışveriş Melekleri’nin daimi jüri üyesi oldu.

DENİZ AKKAYA HAMLESİ NASIL SONUÇ VERECEK?

Öte yandan programdaki alışveriş meleklerinin sayısı üçten beşe yükseltildi.  Melisa Doğan, Nihal Candan , Simay Tokatlı’dan oluşan üçlüye TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’in dikkat çeken yarışmacıları Ayşenur Balcı ve Zeynep Öztürk de dahil oldu.

KADRO GENİŞLEDİ

Moda yarışması Alışveriş Melekleri’nde İvana Sert, Kemal Doğulu ve Deniz Akkaya’nın jüri koltuğunda olduğu programın stilist kadrosu; Melisa Doğan, Nihal Candan , Simay Tokatlı’ya Ayşenur Balcı ve Zeynep Öztürk olarak genişletildi.

BÜYÜK ÖDÜL 10 BİN TL.

Beş melek ve onlara bağlı yarışmacılar yarışmada en güzel kombin ile jüriyi etkilemeye çalışıyorlar.

Her gün yapılacak oylamalar ile beş günün sonunda melek ve yarışmacı çiften biri 10 bin TL’nin sahibi olurken, jüriden en az puanı alan bir çift ise yarışmaya veda edecek.

DENİZ AKKAYA YORUMLARIYLA ÖNE ÇIKTI

Deniz Akkaya, programdaki performansıyla göz doldururken  yaşanan yeniliklerin Alışveriş Melekleri’nin reyting performansını nasıl etkileyeceği merak ediliyor.

Alışveriş Melekleri hafta içi her gün 12.45’te Kanal D’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu