Televizyon

Kaan Sekban’ın beIN Connect’teki talk show’a ne zaman başlayacak?

Kaan Sekban; kendine has güldürü üslubu, eğlenceli oyunları, skeçleri, ünlü konukları ile televizyon komedisine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.Her bölümün kendi içerisinde farklı içeriklerle kurgulandığı, alışılmışın dışında bir talk show’la izleyicisiyle buluşacak olan Sekban, “Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show” adlı programla yeni bir ekran macerasına başlıyor.

Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show, ilk bölümüyle 19 Eylül Cumartesi günü beIN Connect ekranlarında olacak.

Peki, Türk izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Kaan Sekban kimdir?

KAAN SEKBAN KİMDİR?

Kaan Sekban, 18 Ocak 1983’te Semiramis ve Kurtuluş Sekban çiftinin oğlu olarak İstanbul’da doğdu. Lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde, yüksek lisansını ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladı. Sekban, daha sonra “Kaan Sekban Saçmalar” adlı tek kişilik sahne gösterileri yapmaya başladı.

Garanti Bankası’nda on yıl çalıştıktan sonra beklediği terfiyi alamayınca görevinden istifa eden Sekban, daha sonra oyuncu olmak için atölyelere katıldı ve bir müzikalde rol aldı.Evinde çektiği ve kurumsal hayatı hicvettiği skeçlerle ünlendi.”Tebrikler Kovuldunuz!” adlı kitabı Haziran 2017’de yayımlandı. Kitap, bir derginin okuyucu anketinde “yılın en iyi liderlik kitabı” seçildi.

Kaan Sekban, 2016 yılında çekilen Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir’in başrolleri paylaştığı “Her Şey Aşktan” filminde rol aldı. Sekban, ayrıca Jet Sosyete dizinde de oyunculuk yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu