Magazin

Kaan Yıldırım ailesini takipten neden çıkardı? Ünlü oyuncudan flaş açıklama

Magazin medyasında Hadise ile aşk yaşayan oyuncu Kaan Yıldırım’ın sosyal medyada annesini ve babasını takipteç çıkardığına dair çıkan haberler Kaan Yıldırım’ı bu konuda açıklama yapmaya mecbur etti. Yıldırım Instagram hesabından konuyla ilgili paylaşım yaptı. İşte Kaan Yıldırım’ın anne ve babasını sosyal medyada takipten çıkma nedeni..

HABERİ DOĞRULADI

Hadise ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminden düşmeyen ve karantina günlerini ünlü popçu ile geçiren Kaan Yıldırım, sosyal medyada Hadise ile evlenecekleri iddiasının yayılmasının ardından anne ve babasının da isminin çok fazla anılmasından rahatsız oldu. Ünlü oyuncu annesi Seyhan Yıldırım ve babası Hakan Yıldırım‘ı Instagram’da takip etmeyi bıraktı. Yıldırım‘ın anne-babası da oyuncuyu takipten çıktı.

KAAN YILDIRIM: “AİLEM BENİM HERŞEYİMDİR”

Hadise yüzünden anne ve babasını sildiği iddiaları da ortaya atılan Kaan Yıldırım, konuya açıklık getirdi. Instagram hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu, “Ailem benim her şeyimdir, herkesin olduğu gibi… Onları takipten çıkarmamın tek nedeni onların özelini koruma içgüdüsüydü. Yanlış yorumlanmasını istemem. En kısa zamanda ailelerimizle birlikte geçireceğimiz sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu