Magazin

Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu’nun evliliğini ihanet mi bitirdi?

Magazin dünyası 2016 yılında evlenen Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım, geçtiğimiz hafta tek celsede boşanmasını konuşuyor. Şimdi de ünlü çiftin boşanma gerekçesinin Kaan Yıldırım’ın TRT1’de ekrana gelen Halka dizisinde rol arkadaşı olan Hazal Subaşı ile yakınlaşması olduğu iddiası ortaya atıldı.

EVLİLİĞİ İHANET Mİ BİTİRDİ?

Ulan İstanbul dizi setinde tanışan ve 2016 senesinde nikah masasına oturan oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım geçtiğimiz hafta tek celsede boşandı. Çiftin boşanmasında gerekçe olarak Yıldırım’ın aynı dizide rol aldığı Hazal Subaşı ile yakınlaştığı iddia edildi.

Boşanmalarıyla herkesi şaşırtan çiftin ilgili şaşırtan bir iddia gündeme geldi. İddialara göre, Kaan Yıldırım, ‘Halka’ dizisindeki rol arkadaşı Hazal Subaşı ile yakınlaştı. Bu yakınlaşmayı sosyal medya aracılığı ile öğrenen Ezgi Eyüboğlu, 31. yaş günü olan 15 Haziran’da boşanma kararı aldı.

“GÜVENİM SARSILDI” AÇIKLAMASI KAFALARI KARIŞTIRDI

İhanet iddiasını eşine soran ancak ikna edici bir yanıt alamayan Ezgi Eyüboğlu’nun yakın çevresine “Güvenim sarsıldı, Kaan’a olan güvenimi kaybettim.” dediği de gelen bilgiler arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu