Magazin

Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise’ye ablasından boynuzlu gönderme…

Hülya Açıkgöz’den ihanet uğradığı ileri sürülen kardeşi ünlü popçu Hadise’ye boynuz emojisiyle gönderme yapması dikkatlerden kaçmadı. Yurt dışında yaşayan Hülya Açıkgöz, küs olduğu kardeşi Hadise’nin sevgilisinden ihanet yüzünden ayrıldığı iddiasını duyunca sosyal medya hesabından boynuzlu paylaşım yaparak göndermede bulundu.

Şarkıcı Hadise, 10 aydır birlikte olduğu oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktaladı. Hadise’ye en ağır gönderme ise bir ara beraber çalıştığı ancak şimdilerde küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz’den geldi.

BOYNUZLU PAYLAŞIM ÇOK KONUŞULACAK!

Annelerinin intihar girişiminden sonra Açıkgöz kardeşlerin arası açıldı. Hadise, menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile işlerini noktalayınca birbirlerine adeta düşman oldular. Şimdilerde yurt dışında olan Hülya Açıkgöz, kardeşinin Yıldırım’ın ihanetine uğradığı iddiasının ardından Instagram hesabından boynuz emojili bir paylaşım yaptı. Açıkgöz’ün paylaşımı kardeşine gönderme olarak yorumlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu