Yerli Dizi

Kaçak’ın finali yalan oldu

ATV’de yayınlanan Ziraat Türkiye Kupası maçları dizilerin kabusu olmaya devam ediyor.

ATV, başrollerinde Gürkan Uygun, Hasan Küçükçetin, Begüm Birgören, İnanç Konukçu, Yağmur Tanrısevsin ve Berk Hakman’ın rol aldığı Kaçak dizisinin finalini yayınlayıp yayından kaldırmak için kupa maçlarından fırsat bulamıyor. Bu da demek oluyor ki Kaçak 3 haftadır final yapmayı bekliyor.

Salı akşamları ekrana gelen Kaçak, 52. bölümünün yayınlanmasıyla final yapacaktı. Geçtiğimiz Salı günü Kayserispor ve F.Bahçe arasında oynanan kupa maçından dolayı Kaçak yine final yapamamıştı . Bu hafta da F.Bahçe’nin Bayburt maçı dolayısyla dizinin finali yine yayınlanamayacak.Üç haftadır final yapması beklenen Kaçak dizisinin 3 Şubat Salı günü final yapması bekleniyordu.

Kaçak dizisinin müdavimleri dizilerinin yaşadığı final yapamama sorunu dolayısıyla sosyal medyadan ATV yönetimine sert mesajlar yollamayı ihmal etmiyorlar.

KAÇAK’IN FİNALİNDE NELER OLACAK?

Kaçak’în final fragmanı yayınlandı. Final fragmanında Serhat bıçaklanıyor. Uzun süredir peşinde oldukları uyuşturucu çetesinin izini bulan Serhat ve Ekibi baskın yaptıkları esnada beklenmedik bir olay ile karşılaşıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rERtE22MT0Y#action=share

Ertan’ın unutulmaz sahneleri:

https://www.youtube.com/watch?v=R6fLSpcbyPU#action=share

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu