Dijital PlatformlarMagazinTelevizyonYerli Dizi

Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kanal D Çocuklar Duymasın ilk bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 23 Temmuz 2017 tarihinde ilk bölümüyle Kanal D’ de ekrana geldi. Merakla beklene çocuklar duymasın 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Çocuklar Duymasın ilk bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için haberimizde yayınlıyoruz.

1. bölümüyle izleyiciden tam not alan Çocuklar Duymasın hem totalde hem de AB kategorisinde günün birincisi oldu. Çocuklar Duymasın tekrarı da rating tablolarında 2.liği kimseye kaptırmadı.

Meltem, Gönül ve Tuna detoks yapmaya karar verir. Meltem, Haluk’un da detoks yapmasını isteyince birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Gönül, bir eski dostlar yemeği organize eder. Bu yemeğe tüm eski dostlar davetlidir. Dekolte kafa Selçuk’un saç ektirip ektirmediği ve kendisinden yirmi beş yaş küçük genç sevgilisi büyük bir merak konusudur.

Çocuklar Duymasın ilk bölümünü izlemek için tıklayınız

Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanında yine kahkaha tufanı!

Haluk’un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor! Haluk konuşamayınca olanlar oluyor! Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanında, Haluk’un başına gelen talihsizlik herkesi kahkahalara boğuyor! Tüm ev halkı, Haluk’un konuşabilmesi için seferber oluyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte o video.

https://www.youtube.com/watch?v=To1m6wZUQD8

Aşağıdaki videoda Çocuklar Duymasın ilk bölüm fragmanlarını bir arada izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4uJ89NyCHCs&index=11&list=PLb60Ul3t448UovZnRqo4gN3C_I4KusI5M

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu