Magazin

“Kadir Doğulu ile boşanacaklar” iddiaları ayyuka çıkınca Neslihan Atagül’den videolu cevap geldi

Bir süredir oyuncu evli çift, Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün arasının açık olduğu ve ikilinin boşanma arefesinde oldukları yazılıp çiziliyordu. Çiftin haberler karşısında sessizliği dikkat çekerken 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sosyal medya hesaplarından hiçbir paylaşım yapmamaları da ayrılık söylentilerinin ayyuka çıkmasına neden olmuştu. Neslihan Atagül’ün bugün paylaşıtı video haklarında çıkan haberlere cevap niteliği taşıyordu.

NESLİHAN ATAGÜL’DEN İŞLER YOLUNDA PAYLAŞIMI

Boşanma iddialarına ilk tepki Neslihan Atagül’den geldi.Neslihan Atagül’ün videolu paylaşımında işlerin yolunda gittiğine dair mesajlar vardı.

Oyuncu çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun geçtiğimiz günlerde şiddetli bir tartışma yaşadığı iddia edilmiş Neslihan Atagül, tartışmayı doğrulamış ancak abartıldığı gibi olmadığını söylemişti.

VİDEO BOŞANMA İDDİALARINA NET BİR CEVAP OLDU

Sevgililer Günü’nde paylaşım yapmamaları da ayrılık söylentilerini güçlendirmişti. Neslihan Atagül, eşiyle videosunu “Seviyor seviyor” notuyla paylaşarak “Boşanma yok” mesajı verdi.

Neslihan Atagül’ün boşanma iddialarına cevap niteliği taşıyan, Instagram’da hikaye olarak paylaştığı  ilginç videosu “seviyor” etiketiyle paylaştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu