Magazin

Kafalar Karışık filminin ilk hafta sonundaki seyirci ve hasılat rakamları belli oldu

YouTube’da yaklaşık 5 milyonluk abone sayısına ulaşan Kafalar’ın yer aldığı kafalar Karışık filmi geçtiğimiz hafta sonu vizyona girdi. Filmin ilk hafta sonundaki gişe hasılatının nasıl gerçekleşeceği merak ediliyordu. İlk rakamlar geldi. İşte Kafalar Karışık filminin ilk hafta sonundaki gişedeki hasılat ve izleyici sayısının detayları…

KAFALAR YOUTUBE’DAN SONRA GİŞEYİ DE ETKİSİNE ALMAYI BAŞARDI

Bu haftanın vizyona giren filmlerinden Kafalar Karışık, geçtiğimiz haftayı lider kapatan Hedefim Sensin’i geçmeyi başardı. Film,  seyirci bazında ilk sıraya yerleşti. Bu sonucun ardından Hedefim Sensin filmi ikinci sıraya gerilerken, üçüncü sırada ise Bizim İçin Şampiyon filmi yer aldı.

270 BİN KİŞİ GİŞEYE 3 MİLYON 617 BİN TL. BIRAKTI

Vizyondaki filmlerde Kafalar Karışık liderliği ele aldı. Geçtiğimiz haftanın lideri Hedefim Sensin’i geçen film seyirci bazında sıralamada lider olurken, Hedefim Sensin ikinci, Bizim İçin Şampiyon ise üçüncü sırada yer aldı.

Gelen verilere göre 714 salonda gösterime giren Kafalar Karışık’ı 7-9 Aralık tarihleri arasında 270 bin 621 kişi izledi. Filmin ilk hafta sonu gişe hasılatı ise 3 milyon 617 bin 180 TL. olarak gerçekleşti.

İşte Box Office Türkiye verilerine göre gişe rakamları…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu