M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Kalbimdeki Deniz dizisinde senaryo ekibi değişti…Yeni senarist kim oldu?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Fox TV’de yayınlanan başrollerini Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Ertaik’in paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisiyle ilgili flaş gelişme…Yapımcılığını Yaşar-Efe İrvül’ün, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın yaptığı diziyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Medyabey’e gelen duyumlara göre Kalbimdeki Deniz dizinde senaryo ekibi değişikliğine gidildi.

KALBİMDEKİ DENİZ’İN SENARYOSU CAN SİNAN’A EMANET EDİLDİ

Yapım şirketinin gördüğü lüzum üzerine senaryo ekibinde değişiklik yaparak önemli yapımların senaryolarını yazan Can Sinan ve ekibiyle anlaştığı haber veriliyor. Can Sinan, Fox TV’de yayınlanan ve başrollerini Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı O Hayat Benim dizisinin senaryosunu yazıyordu.

20 Temmuz 1974 doğumlu olan Can Sinan Mimarsinan Üniversitesi Sinema TV Bölümü mezunu. O Hayat Benim dizisinin 4 sezon senaristliğini üstlenen başarılı senaryo yazarı, Tatar Ramazan ve İffet dizilerinde de görev almıştı.

Senaryo ekibinin değiştirilmesinin nedeni olarak dizinin senaryosunda yaşanan kısırlığın olduğu konuşuluyor.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu