M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Kalk Gidelim dizisinde yönetmen değişikliği…İşte dizinin yeni yönetmeni (Medyabey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: Cumartesi akşamları TRT1’de yayınlanan başrollerini Ayça Varlıer, Ufuk Özkan, Erkan Sever’in paylaştığı Kalk Gidelim dizisinde yönetmen değişikliğine gidildi…STAFF Film Eyüp Üstün’ün  yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini Hatice Memiş üstleniyordu. Yapılan değişiklikle dizinin yönetmenlik koltuğu Özgür Pak’a emanet edildi.

KALK GİDELİM’İN YÖNETMENİ ÖZGÜR PAK OLDU

Muğla’da çekimleri devam eden dizinin yönetmenliğini üstlenen Özgür Pak, Heredot Cevdet ve Hayat Dediğin adlı dizilerde yönetmenlik yapmıştı. 1981 doğumlu olan Pak, Marmara Üniversitesi Sinema TV Bölümü’nden mezun.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

6 Yorum

  1. Slm diziyi çok seviyorum severek izliyorum hatta dizide oynamak isterim tanışmak istiyorum teşekkür ederim

  2. Kalk gidelim dizisini keyifle izliyorum ve o karede bende rol almak oynamak isterdim sevgiler

  3. Diziniz çok başarılı ve çok mükemmel başarılarınızın devamını dilerim dizinizde bende rol almak isterim şimdiden çok teşekkür ederim

  4. Allah aşkına bu diziyi severek işliyoruz ama şakır diziden Bi çıkarsa daha film kolik olacam bu dizi şakır yüzünden fazla izlenmiyor ne saçma sapan konuşuyor ya

  5. Dizi çektiğiniz yerin kültürünü öğrenin, orada yaşayan insanlara; o insanların yüzlerce yıldır devam ettirdikleri gelenek ve göreneklerine saygı duyun, Muğla’da normal bir insan lahmacun diye delirmez, çiğ köfte partisi hele hiç vermezler, lahmacun yerine otlu böreği tercih ederler, sofralarından yoğurtlu biber eksik olmaz.. Muğla’da insanlar keyiflenince halay çekmezler, çok olsa zeybek oynarlar.. Muğla’da insanlar Şakir gibi ‘Aney, babey’ diye konuşmazlar, ana, buba derler.. Hele her tarafı orman olan bir yerde biz tezek yakıldığını (!) hiç duymamıştık, onu da sayenizde öğrenmiş olduk. Yetiştiğiniz kültürün kendi içinde gayet güzel olan unsurlarını yine kendi içinde gayet güzel olan efeler diyarı Muğla kültürüne yamamayı bırakın artık. Gidin biraz Kerimoğlu, Bodrum Hakimi, Deniz Üstü Köpürür, Ormancı, Alı Da Verin Baruduma Saçmama türküsü dinleyin, hikayelerini okuyun, sonra Dondurmam Gaymak, Efeköy Entelköye Karşı, İftarlık Gazoz filmlerini izleyin, Yüksel Aksu’dan Muğla yaşamını dinleyin, belki saygı duymaya başlarsınız, sizden önceden de oralarda yaşayan insanlar olduğunu hissedersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu