Dizi TVMagazinMedyabey TVTelevizyonYerli Dizi

Kalp Atışı 5. bölüm fragmanı (Kalp Atışı 1-2-3-4. bölüm tek parça izle)

 

Show TV’de Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrollerinde oynadıkları Kalp Atışı dizisi, yayınlanan son bölümünde (21 Temmuz) dizi, Total’de 2. olsa da AB ve ABC+1’de birinciliği kimseye kaptırmadı. Her 3 kategoride de tekrarıyla 3. sırayı alan kalp Atışı’nın 4. bölümünde, Eylül’ün yaşadığı tehlikeli gece Ali Asaf’ı hayallerini gerçekleştirmek için hızlandırırken, Mehmet’in hastanede ansızın ortaya çıkışı ikisi için de büyük sürpriz oldu. Kalp Atışı 5. bölüm fragmanında neler var? Kalp atışı tüm bölümleri tek parça haberimizden izleyebilirsiniz.

Kalp Atışı’nın 4. Bölümünde neler oldu?

Ali Asaf, o gece Oğuz’u Eylül’ü yeterince korumamakla suçlarken, Eylül ikisini de bu konuda yanlış düşündükleri konusunda uyarır. Bahar, istemeden babasının ve dedesinin kar amaçlı planlarını baltalarken, düşüncesiz tutumuyla da bir hasta yakını ile büyük bir problem yaşar.

Hastanede acile getirilen kadının , terk edilen bebeği başta Alp olmak üzere herkes için etkileyici ve üzücü bir hikayeye dönüşür. Aynı zamana denk gelen ve  hastane için geleneksel sayılan “hamsi akını” ise, Karadenizli iki aile arasında yaşanan hem çatışmayı, hem de büyük aşkı gözler önüne serer. Bu aşk hikayesinin etkileyici sonu; Ali Asaf’ın artık daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını bir kez daha anlamasına sebep olur.
“Hayat yaşamaya değer… Kimse bunun için geç kalmamalıdır…”

Kalp Atışı 3. bölüm tek parça izle

https://www.youtube.com/watch?v=PPy-tbjY17I

Kalp Atışı’nın 3. Bölümünde neler oldu?

Eylül’ün hayatını kurtarırken ayağını kıran Ali Asaf, Eylül’ün zoruyla ayağı alçıya alınır. Eylül hastaneden kaçan bir hastasının fenalaşması sonucu onu soğukkanlı bir şekilde tedavi eder. Hastasının hayatını kurtaran Eylül uyguladığı tedaviyle hastanede büyük bir yankı uyandırdı. Bu durum en çok Oğuz’un hoşuna gitmez. Ona göre yaptığı şey sorumsuzca bir hareketti. Eylül’ün Oğuz’la girmek istemeyişi iklinin arasındaki soğuk savaşın başlamasına neden oldu.Eylül tek başına hastanın ameliyatına girecektir. Bu durumu duyan Ali Asaf, Eylül’e yardım etmek ister. Ancak Eylül yardımı kabul etmez. Kendisi Oğuz’a bir söz vermiştir.

Bu ameliyatı başaramazsa hastaneden gidecektir. Ali Asaf, yıllar önce Eylül’ü kaybetme acısını tekrar yaşamamak için bun sefer duygularını açıkça ifade eder. “Benimle çıkar mısın?” sözü Eylül’ü korkuttu.Ali Asaf ve Eylül’ün yakınlığı Bahar’ın hoşuna gitmez. Eylül’ü her fırsatta hastaneden göndermeye çalışan Bahar, bu amacına şimdilik ulaşamaz.Eylül’ün ise derdi bambaşkadır. Küçük bir hastasının ölecek olması Eylül’ü derinden üzmüştür. Çaresiz bu üzücü haberi küçük çocuğun ailesine verir.Eylül hastasını görmek için girdiği odada saldırıya uğrar. Eski düşmanını öldürmeye gelen saldırgan Eylül’ü tutsak eder.Esma ise dükkanında eski bir tanıdığı görür. Bu kişi Mehmet’ir.Eylül saldırganı ikna ettiği sırada Oğuz’un odaya girmesiyle ortalık karışır. Saldırganın elinde bulunan bıçak acana Eylül’e zarar verecek mi?

Kalp Atışı 3. bölüm tek parça izle

https://www.youtube.com/watch?v=oDBdEie3Ox8

Kalp Atışı’nın 2. Bölümünde neler oldu?

Ali Asaf’ın yıllar sonra yeniden Türkiye’ye dönmesi ve Eylül ile aynı hastanede çalışmaya başlaması Bahar için tehlike çanlarının çalması anlamına geliyordu. Ali Asaf, Eylül ile aynı hastanede çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyordu. 1f60d Tıkla İzle Ancak yıllardır Ali Asaf’ı yeniden göreceği günü bekleyen Eylül bu durumdan pek de hoşnut olmaz. Çünkü rakibi Bahar, Ali Asaf’ın evli olduğunu söylemiştir.  Bir yandan Eylül’ü Ali Asaf’tan uzak tutmaya çalışan Bahar, bir yandan da Ali Asaf’a yakınlaşmaya çalışmaktadır. Hastanenin genç ve yakışıklı asistan doktoru Alp, Eylül’e adeta tutulmuştur. Ali Asaf, Eylül’e yalnızca bir adım uzaklıktadır ancak Eylül onun bu adımı atmasına izin vermez. Ali Asaf, Türkiye’den ayrılırken Eylül’ü emanet ettiği en yakın arkadaşı Doktor Selim’i Eylül’le birlikte görmüştür. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşırdı ve şüphelenmeye başladı…

Eski bir hastane çalışanı Doktor Sinan’dan intikam almak için hastaneye gelmişti Ancak Eylül, bu defa da hem Sinan’ın hem de Ali Asaf’ın hayatını kurtarmıştır. Bu sırada Eylül’ün hastaneye gelişindeki asıl amacını hatırlatan bir karşılaşma yaşanmıştır. Yıllar önce, hayattaki tek varlığı olan babaannesinin ölümünden sorumlu tuttuğu Doktor Sinan ve Eylül karşı karşıya gelmiştir. Spor salonunda karşılaşan Ali Asaf ve Eylül’ün arasındaki çekim kuveeti ekran başındaki herkesi etkisi altına aldı!

Kalp Atışı 2. bölüm tek parça izle

https://www.youtube.com/watch?v=w53ij6WDsMc

Kalp Atışı’nın ilk bölümünde neler oldu?

Eylül, asi davranışları nedeniyle babası tarafından Marmaris’te yaşayan babaannesinin yanına bırakılan genç ve güzel bir kızdır. Babası tarafından terk edilmek, yeni bir ortama adepte olmak Eylül’e zor gelmektedir. Bu hayatta amacı olmayan biridir. Onun için artık güzel bir gelecek yoktur. Bu yüzden serseliğe, asiliğine babaannesinin yanında da devam eder.

Pansiyon işleten babaannesinin tüm ısrarlarına rağmen okula gitmek istemeyen Eylül hırsızlık sonucu Ali Asaf’la tanışır. Birbirlerini ilk defa gören ikili itişip kakışsalar da kader onları bir araya getirmek için ağlarını öğrecektir. Eylül babaannesinin ısrarı sonucu okula gitmeye karar verir. Ve sınıf öğretmeni Ali Asaf olur. Tabi bu durum ikisi içinde pek hoş bir durum olmaz.

Aslında doktor olan Ali Asaf hastalanan hamile bir kadına yardım eder. Orada bulunan Eylül insanların hayatının kurtarmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünür. O günden sonra Eylül’ün artık bir hayali vardır. O da doktor olmak. Bu hayaline kavuşmak için Ali Asaf’tan yardım ister.

Eylül için hayat artık daha güzeldir. Okulda arkadaşları, çok sevdiği babaannesi vardır. Sınavlara çok çalışan Eylül okulun en yüksek puanını alır. Ali Asaf, Eylül’ün bu güzel değişimine çok sevinir. Artık birbirlerine daha yakınlardır. Bu yakınlık en çok Bahar’ı rahatsız etmiştir. Ona göre Eylül elinden her şeyini almıştır. Bu kıskançlık Bahar’ın gözünü kör etmiştir. Okulda Ali Asaf ve Eylül hakkında dedikodular yaymaya başlar. Bu dedikodular okul müdürünün de kulağına gitmiştir. İkisi için artık zor günler başlamıştır. Eylül, Bahar’la durumu konuşmak için Esma’yla birlikte onu metruk bir eve çağırır. Ancak konuşma aralarındaki sorunu çözeceğine daha da kötü bir hal almasına neden olmuştur. Evde çıkan yangında Eylül yaralanan Bahar’ı alevlerin içinden çıkartır. Ancak Eylül için hapishane yolu gözükmüştür.

Eylül’e en çok acı veren durum aslında çok sevdiği babaannesinin kanser oluşuydu. Babaannesi ameliyat olmalıydı. Eylül gözaltı sürecinden sonra babaannesinin yanına koşar. Ancak babaannesinin durumu ağırlaştığından onu hemen ameliyata alırlar. Babaannesinin kaybı Eylül’ün büyük umutlarla kurduğu yeni dünyası bir anda yıkmıştır. Kimsesi kalmamıştır artık. Bu yüzden uzaklara gitmeye karar verir. Ali Asaf, Eylül’ü kaybetmek istemez. Ona destek olmak ister. Ancak Eylül hep yalnızdı ve hep yalnız kalmalıydı. 13 yıl geçmiştir. İkisi de uzun yıllar birbirlerini görmemiştir. Ta ki bir hastanenin çatısında iki doktor olarak karşılaşana dek…

Kalp Atışı 1. bölüm tek parça izle 

https://www.youtube.com/watch?v=BuH4FlXjrx8

Kalp Atışı 5. Bölüm Fragmanında neler var?

Kalp Atışı’nın 5. bölümünde; Mehmet, Doktor Selim’in karşısına geçip; Eylül’e karşı duyguları olduğunu iddia ediyor.  Bahar “Ali hocayı ilk önce ben gördüm, ben öptüm ve ben evleneceğim” diyerek izleyiciyi şaşırttı. 5. bölümde Bahar’ın girdiği kıskançlık krizi, Ali Asaf’ın kendisinden kaçan Eylül’le asansörde yakınlaştığı sahneler dikkat çekiyor. Hastanede yaşanan tehlikeli gece, Eylül’ü yerde kanlı bir şekilde gördüğünde panikleyen Ali Asaf, Eylül’ü koruyamadığı için Oğuz’u suçlamıştı. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı 5. bölüm fragmanı

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü 28 Temmuz Cuma günü saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı