MagazinTelevizyonYerli Dizi

Kalp Atışı 7. bölüm özet ve fragmanı

Kalp Atışı’nda nefesler tutuldu. Mehmet ölecek mi? Büyük kaza şoku seyirciyi ekrana kilitledi. Eylül bir sevdiğini daha kaybetmenin acısına nasıl dayanacak? Ali Asaf gerçekleri söyleyecek mi? Kalp Atışı 7. bölüm fragmanı merakla bekleniyor… Peki Kalp Atışı 7. bölümde neler yaşanacak?

Kalp Atışının yayınlanan son bölümünde neler yaşandı?

Eylül, Ali Asaf’ın sürpriz teklifi sırasında gelen beklenmedik telefonla sarsıldı. Kendisini arayan Serdar’a ulaştığında ise her şey daha karmaşık bir hal aldı. Eylül telefonun gizemini çözmeye çalışırken, geçmişiyle ilgili büyük sırrını da Oğuz ile paylaştı. Eylül’ün gitmesinin ardından, kafenin yakınında yaşanan büyük trafik kazasına ilk müdahaleyi Ali Asaf yaptı.

Mutlu bir ailenin bir anda içine düştüğü durum, bir anne için çok zor bir karar vermeyi gerektirdi. Süleyman ve Sinan’ın, Eylül’ün yarattığı tehlike nedeniyle kendisinden kurtulmak istemeleri, artık Ziyanur ile açıkça restleşmelerine sebep oldu. Mehmet’in doğru insan olma yolunda değişme çabaları Eylül’ü sevindirirken, Ali Asaf’ı da tedirgin etti.

Geçmişin gölgesi Eylül ve Ali Asaf’ın peşini bırakmayaya kararlıydı. Tam evlilik teklifi esnasında Eylül’e gelen telefon her şeyi yerle bir etti. Ali Asaf bu gidişi ile Eylül’ün yine kendisinden kaçtığını düşünse de işin aslı farklıydı. Geçmişteki dosyalar gün yüzüne çıkmaya başlamıştı.

Eylül, annesinin hayatını nasıl kaybettiğini Ali Asaf’la paylaşarak ondan kaçışlarının nedenini de aslında anlatmış oldu. Ali Asaf, Eylül’ü asla bırakmayacağını yaralarını sarıp onu iyileştireceğini söyledi. Bir aile kazasının ortasında kalan Ali Asaf geçmişiyle bağlantı kuruyor ve daha çok üzülüyordu. En büyük destekçisi her zamanki gibi Eylül’dü!

Eylül ilaç kutusunu geri istemesi onu geri almak için hamle yapması Ali Asaf’ın hoşuna gitti. Eylül’ün ‘Alacağım onu senden’ dedikten sonra AlEy’ciler ekran başında yüzükle beraber demekten kendini alıkoyamadı. Ali Asaf, Eylül’ün babaannesinin ölümünü gizli bir şekilde araştırırken ulaştığı bilgileri Eylül’le paylaşacaktı ancak aralarındaki bağın ne olursa olsun zedelenmeyeceğini, sevgilerinin yerinde kalacağını öğrenmesi gerekiyordu. Mehmet’le giden Eylül yine bir sevdiğini kaybetmekle sınanıyordu. Mehmet’in geçirdiği kaza esnasında Eylül’ün telefonun ucundaki Ali Asaf korkuyla ne olduğunu sorsa da cevap alamıyordu.

Kalp Atışı 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu