Yerli Dizi

Kalp Atışı dizisinin senaristi sonunda isyan etti

Show TV’nin başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in paylaştığı Kalp Atışı dizisinin senaryo ekibinde yer alan Eda Tezcan, diziyle ilgili gelen sosyal medya tepkilerinden dolayı adeta isyan etti. Sosyal medya hesabından gelen tepkilerle ilgili içini döken Eda Tezcan, dert yandı.

KALP ATIŞI’NIN SENARYOSUNA GELEN TEPKİLERE NE DEDİ?

Senaryo ile ilgili sahte/fake hesaplardan gelen kontrolsüz ve kaba tepkilerden yaka silken Eda Tezcan konuyla ilgili şunları yazdı:

“Bakın mesela Sosyal medya şiddeti böyle birşey. Bu mutsuzluk ya da ergenlik değil. Bu temelsiz öfke ve onun getirdiği şiddet.Buradan fütursuzca bela okuyor,hakaret ediyor çünkü fake bir isim arkasında bunu yapabiliyor. Peki reel hayatta? Öğretmenler aileler nerede?Sebep izlediği bir dizide bir karakteri sevmemesi ve onun istediği gibi yazılmaması. Bizim eleştirmeye hakkımız yok mu diyorlar. Eleştirinin bu olmadığını, her izleyicinin farklı istekleri olabileceğini de bilmiyorlar.Üzgünüm ama korkunç cahil ve kötü bir nesil geliyor.”

Gelen ve canını sıkan bir tepkiyi örnek gösteren Tezcan, içine düştüğü karamsarlığı takipçileriyle paylaştı.

blank

AŞK LAFTAN ANLAMAZ’IN SENARYO EKİBİNDEYDİ

Eda Tezcan, Makbule Kosif, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli, Ahmet Ruhan Arca gibi isimlerle birlikte Kalp Atışı dizisinin senaryo ekibinde bulunuyor.

Eda Tezcan, Kalp Atışı’ndan önce de Makbule Kosif ile birlikte Aşk Laftan Anlamaz’ın senaryo ekibinde yer alıyordu.

Dizi, Cuma akşamları Şevkat Yerimdar, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi gibi önemli yapımlarla reyting rekabeti yapıyor. Kalp Atışı, en son yayınlandığı 3 Kasım Cuma akşamı 12. sırada AB’de ise 6. sırada yer almıştı.

Cuma akşamları saat 20:00’de Show TV’de ekrana gelen Kalp Atışı’nın 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu