Dijital PlatformlarYerli Dizi

Kalp Atışı’nın yeni bölümünde Ali Asaf, Eylül’e yardım edebilecek mi?

Show TV’de MF Yapım’ın yapımcılığında ekrana gelen Kalp Atışı dizisinde heyecan giderek tırmanıyor. Sevilen dizinin geçtiğimiz bölümünde neler yaşandı? Yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kalp Atışı’nın yeni fragmanı yayınlandı mı?.. İşte, Kalp Atışı ile ilgili haberimizin detayları…

KALP ATIŞI’NIN YAYINLANAN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kalp Atışı’nın dün akşam ekrana gelen 6. bölümünde, Ali Asaf’ın evlenme teklifi sırasında Serdar’dan gelen beklenmedik telefonla sarsılan Eylül, babaannesiyle ilgili gerçekleri öğrenmek için Serdar’ı bulmaya çalıştı. Apar topar hastaneye giden Eylül, Oğuz’dan Serdar’ın öldüğünü öğrendi. Serdar’ın ölümü Ali Asaf’ın kafasını karıştırırken, Ziyanur’u çok şaşırttı. Süleyman ise Eylül’den kurtulmak için Ziyanur’a baskı yapmaya devam etti. Ali Asaf’ın müdahale ettiği trafik kazası sonucunda annenin, çocukları arasında vermek zorunda olduğu karar izleyenleri derinden etkiledi. Ali Asaf, Serdar’ın şüpheli ölümünü gizlice araştırarak, Eylül’ün babaannesinin ölümündeki soruların yanıtlarını bulmasına yardım etmek istedi. Fakat Mehmet’le giden Eylül, gerçekleri öğrenemedi. Mehmet motoruyla ilerlerken, yan taraftan gelen bir araba hızla Mehmet’e çarptı. Mehmet’in motoruyla havaya uçtuğu final sahnesinde; Eylül’ün dehşet içinde kaldığı anlar büyük heyecan yarattı.

blank

KALP ATIŞI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Show TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı dün akşam ekrana gelen bölümüyle yine izleyenlerin beğenisini kazandı. Dizinin haftaya ekrana gelecek yeni bölümünde araba kazası geçiren Mehmet’e ne olacağı ve babaannesiyle ilgili gerçeklerin izini süren Eylül’ün ne yapacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek’in yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

blank

KALP ATIŞI NE KADAR İZLENDİ?

Kalp Atışı, dün akşam ekrana gelen altıncı bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizi, AB’de 7,07 izlenme oranı (rating), 27,73 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 6,96 izlenme oranı (rating), 24,56 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla birlikte #tutelimden etiketinin zirveye yerleştiği Twitter’da izleyiciler, etiket üzerinden yorumlarını paylaştı. Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 35 dakika TT listesinde kaldı.

 

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümünün fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizi 11 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu