Medya

KALP KRİZİ GEÇİREN GAZETECİ YAŞAR GÜRSOY’A STENT TAKILDI

TV haberciliğinin deneyimli isimlerinden Yaşar Gürsoy, kalp krizi geçirdi. Hemen ameliyat edilen ve kalbine stent takılan Gürsoy’un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Yeni yıla kroner yoğun bakım ünitesinde giren Yaşar Gürsoy’un sağlık durumundaki iyileşme göz önüne alınarak evinde dinlenmeye devam ettiği haber veriliyor.

Kendisine geldikten sonra sosyal medya facebook hesabından açıklama yapan Gürsoy: “Değerli arkadaşlarım; malum minik bir kalp krizi tecrübesi yaşayarak kalbime bir stenti misafir ettim. Yeni yıla ilk kez koroner yoğun bakımda girdim. Şu an evdeyim. Ufak ağrılarımın dışında her şey yolunda. Merak edip dün sabahtan itibaren her türlü iletişim aracıyla arayan tüm sevenlerime en içten sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Yaşar Gürsoy geçmişte ATV ve Show TV’nin de içinde olduğu birçok kanalın haber merkezlerinde önemli görevlerde bulundu. Gürsoy halen Habertürk’te editörlük görevini yürütüyor.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu