Kamu Bankasından Emekli Promosyonu! 15 Bin Lira Ödülün Üzerine 20 Bin Lira Kredi Veriliyor

Emekliye ek ödeme Halkbank’tan!

Emekliler için promosyon yarışına Halkbank da katıldı! Kamu bankalarının emekliler için önemli adımlar attığı bugünlerde promosyon tutarları da güncellendi. Eylül ayında da verilecek olan emekli promosyonları arama motorlarında hız kazanırken Halkbank, yeni kampanyasını duyurdu.

Maaşını 3 yıl boyunca Halkbank’a taşıyanlar için ödül dönemi başladı! Her yıl büyük bir heyecanla süren emekli promosyon yarışında Halkbank, yeni tutarlarını duyurdu. Maaşa ek olarak verilen ödemeler artarken, emekliye sunulan avantajların kapsamı da genişletildi.

Temmuz ayında yapılan zamlar sonrasında emekli maaşlarında artış yaşanmıştı. Artışın üzerine bankaların da devreye girmesiyle emekli promosyon kampanyaları devam ettirildi. Böylelikle özel ya da kamu farketmeksizin her bankada yeni tutarlar belirlendi. Peki, Eylül ayının ilk günlerinde Halkbank emekli promosyon kampanyasında ne değişiklik yapıldı? Halkbank emekli promosyonu güncel tutar ne kadar? İşte merak edilenler…

Emekliye Faizsiz Kredi Halkbank’ta

Halkbank, emekli maaşı promosyonu kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya başlattı. Geri ödemesiz kampanyanın yanı sıra sadece emekli promosyonu ile sınırlı kalmayacak şekilde ek ödemeler yapılacağı duyuruldu. Bu kapsamda, emeklilere maaş aralığına göre karşılıksız verilen promosyona ek olarak faizsiz kredi kampanyası da başlatıldı.

Emekli maaşını Halkbank’a taşıyan ve promosyon kampanyasından faydalanan tüm müşterilere 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi de sunulmaktadır. Bu kredide faiz oranları ve vadeler ise emeklinin kredi notu gibi verilerine göre belirlenmektedir.

Halkbank Emekli Promosyonu Eylül 2023

Halkbank’ın emeklilere verdiği promosyon ödemeleri aynı diğer bankalarda olduğu üzere maaş aralığına göre veriliyor. Maaş aralığına göre belirlenen tutarlar ise Eylül ayında şöyle oldu:

  • Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara 3.000 TL
  • Emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasındakilere 3.500 TL
  • Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasındakilere 4.500 TL Emekli maaşı 10.000 TL üzerinde maaş alanlara ise 5.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir