Magazin

Kamu spotunda “Koronavirüs alacağınız tedbirlerden daha güçlü değildir” diyen Timuçin Esen koronavirüse yakalandı

Koronavirüs dizileri vurmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan koronavirüsten korunma kapsamındaki kamu spotunda da rol alan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen de korona virüse yakalandı.

Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran, aynı zamanda salgın başladığından bu yana Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan kamu spotu videolarında rol alan Timuçin Esen de korona virüse yakalandı. Esen, hazırlanan kamu spotlarında korona virüsten nasıl korunulacağını anlatıyordu.

ÖNCE AİLESİ SONRA TİMUÇİN ESEN

Aile fertlerinin virüse yakalanmasın ardından test yaptıran Timuçin Esen, hemen test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan oyuncunun hemen tedavisi devam ediyor. Evinde dinlenen oyuncunun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan Hekimoğlu dizisinin çekimlerine bir hafta ara verildiği belirtildi. Yeni set tarihi, Timuçin Esen’in sağlık durumuna göre belli olacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu