Kamudan Emekliye 20 Bin Nakit Müjdesi! Emekli Promosyonuna Ek 272 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Veriliyor

Emekli maaş promosyonu Eylül kampanyaları büyük bir merakla takip edilirken, Halkbank’tan duyuru geldi. Emeklilere hem promosyon ödemesi hem de mini kredi kullandıracağını duyuran banka, detayları da açıkladı. Açıklanan bilgiler kapsamında maaş, promosyon ve krediyle birlikte emeklilerin Halkbank’tan 20 bin TL alabileceği anlaşıldı.

Halkbank, kamu bankası olarak emeklilere ne kadar promosyon vereceğini duyurdu. Eylül ayı kapsamında emeklilerin maaşlarına göre verilecek olan promosyonları belirleyen banka, aynı zamanda mini emekli kredisi vereceğini de ekledi. Peki, emekli promosyon tutarı ne kadar oldu? Mini kredinin limiti ve faizi ne?

Halkbank Eylül Ayı Emekli Promosyonu Kampanyası Hazır!

Emekli maaş promosyon kampanyaları Eylül ayında hız kazanırken, Halkbank’tan 20 bin liraya varan ödeme alınabileceği anlaşıldı. Maaş aralığına göre tutarları belirleyen banka, güncel emekli promosyon ödemeleri şöyle duyurdu:

  • Emekli maaşı 3 bin 500 liraya kadar olanlara 3 bin lira
  • Emekli maaşı 3 bin 500 lira ile 7 bin 500 lira arasında olanlara 3 bin 500 lira
  • Emekli maaşı 7 bin 500 lira ile 10 bin lira arasında olanlara 4 bin 500 lira
  • Emekli maaşı 10 bin lira ve üzerinde olanlara 5 bin lira

Böylelikle, 10 bin lira emekli maaşı alan vatandaşların, 5 bin lira nakit promosyonla birlikte ilk maaş ödemesinde 15 bin lira alacağı anlaşıldı.

Halkbank Emekli Promosyonu Nasıl Alınır?

Halkbank’tan emekli promosyon alabilmek için, maaş taşıma işlemi yapılması gerekmektedir. Mobil uygulama, internet şube ya da fiziki şubelere gidilerek yapılan maaş taşıma işleminde, 3 yıl maaşı Halkbank’tan alma sözü verilmelidir. Bu taahhüdü veren emekliler, hem promosyon ödemesi hem de mini emekli kredisinden faydalanabilir.

Halkbank Mini Emekli Kredisi!

Maaşını Halkbank’tan alan ya da almayı taahhüt eden emekli müşteriler, mini emekli kredisi de kullanabilecekler. 5 bin liraya kadar limiti olan mini emekli kredisi, yüzde 2.45’ten başlayan faizlerle kullandırılan bir kredidir. Tüm maaş müşterisi olan emeklilerin kullanabileceği kredide ayrıca 36 ay vade süresi de bulunmaktadır. Aylık 272 liralık taksitlerle ödenecek olan krediyle birlikte promosyon ödemesi kazanan emekliler, böylelikle Halkbank’tan 20 bin liraya kadar nakit almış olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir