Medya

Kanal 24’ün ekran yüzlerinden Erem Şentürk’ten veda açıklaması

Genel Yayın Yönetmenliği görevini Murat Çiçek'in yürüttüğü haber kanalı 24'te sürpriz bir ayrılık yaşandı. Geçtiğimiz mart ayında haber kanalı 24 TV’ye transfer olan Erem Şentürk ile kanalın yolları ayrıldı.

Erem Şentürk, Kanal 24’te  ‘Moderatör Gece’ isimli programı sunuyordu.

Ayrılığı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyuran Şentürk, “24 TV ekranından huzurlarınıza geliyordum. Artık tamamen yeni nesil medyada daha çok içerik üretmek için yirmidorttv ailesinden ayrılıyorum. Bir yanım ayrılık hüznü bir yanım yenilik heyecanıyla dolu. Teveccüh gösteren siz sayın seyircilere ve 24 TV ailesine teşekkürler” ifadeleriyle duyurdu.

Erem Şentürk kimdir?

1974 doğumlu olan Erem Şentürk çalışma hayatına 1997 yılında reklam filmlerinde asistanlık yaparak başladı. Daha sonra yönetmenlik ve çeşitli program eğitim kurslarına katıldı. 2010 yılın Mart ayında Ema Film Yapım şirketini kurdu. 2002 yılından beri reklam filmleri, dizi filmler, belgeseller ve kısa filmler çeken Erem Şentürk, TV Net TV kanalında “Nerede Kalmıştık” adında sabah haberlerini sundu. 2021 yılında 24 TV kanalına “Moderatör Gece” programına moderatör ve sunucu olarak transfer oldu. 10 Ağustos 2020 tarihinde yeni nesil dijital haber platformu NotHaber’i kurdu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu