Medya

Kanal 24’ün Yurt Haber Editörü hangi kanala transfer oldu?

Yayın hayatına Ekim ayında başlaması beklenen Olay TV’den bir transfer haberi daha geldi. Yayın için artık gün sayan yeni kanal, Kanal 24’ün deneyimli ismi Ozan Deprem’i kadrosuna kattı.

Medyaradar’ın haberine göre 4 yılı aşkın süredir haber kanalı 24’te Yurt Haber editörü olarak görev yapan medya dünyasının deneyimli ismi Ozan Deprem, Olay TV ile el sıkıştı.

Deprem’in kanalda Yurt Haber editörü olarak görev yapacağı öğrenildi.

Yaptığı yatırımlar ve transferlerle adından sıkça söz ettiren Olay TV daha önce Nevşin Mengü, Özlem Akarsu Çelik, Duygu Demirdağ, Kenan Şener, Ali Ekber Aydın, Şafak Ongan, Nazlı Bolak, Bülent Akdeniz, Mesut Çiftçi, Evren Aydın, Alican Uludağ, Ayhan Kudat ve Tarık Ünlü gibi önemli isimleri bünyesine katmıştı.

OZAN DEPREM KİMDİR?

Mesleğe 1992 yılında Cumhuriyet Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde stajyer muhabir olarak adım atan Ozan Deprem, 1996 yılında Show Haber’e geçiş yaptı. 2002 yılında Show Haber’den ayrılan deneyimli gazeteci ardından sırasıyla BJK TV’de Haber Müdürlüğü, Atv’de Futbol Ateşi programının yayın koordinatörlüğü, Fox Haber’de Şef Prodüktör, TGRT Haber’de İstanbul İstihbarat Şefi olarak görev yaptı.

2012-2016 yılları arasında ise Erdi Yapım ve Sen Yapım şirketlerinde Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Deprem son olarak Kanal 24’te Yurt Haber editörü olarak çalışıyordu.

İPEK YEZDANİ DE OLAY TV’DE

Halen test yayınlarını sürdüren Olay TV,  2019’un Kasım ayında Hürriyet Gazetesi ile yollarını ayıran deneyimli dış haberler muhabiri İpek Yezdani ile anlaşmaya vardı.

IŞİD tarafından kaçırılıp köleleştirilen Ezidi kadınlarla yaptığı röportajlarla TGC Gazetecilik Başarı Ödülü’ne layık görülen başarılı isim Olay TV’de Dış Haberler Müdürü olarak görev yapacak.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu