Televizyon

Kanal 7 yayın akışı (4 Ekim Salı)

Kanal 7 televizyonunda sevilen diziler ve programların hangi gün, hangi saatte yayınlandığını merak edenler için 4 Ekim Salı günü yayın akışı bilgilerini yayınlıyoruz.

KANAL 7 YAYIN AKIŞI (4 EKİM 2016 SALI)

06:30 KANAL 7’DE SABAH-(Genel İzleyici)

08:00 TÜRK FİLMİ

09:45 DR.FERİDUN KUNAK SHOW (Canlı Yayın)

DR. FERİDUN KUNAK KIŞA HAZIRLIK YAPIYOR

Herkesin sıklıkla karşılaştığı sağlık problemlerini doğal sağlık reçeteleri ile alternatif tedavi önerileri sunan Dr. Feridun Kunak Show’da bugün; sonbaharın gelmesi ile değişen hava şartlarına karşı vücudun bağışıklığını güçlendiren beslenme tavsiyeleri verilecek.

Sabah sporu ile izleyicileri tempolu bir şekilde güne başlatan Dr. Feridun Kunak bu bölümde izleyicileri kışa hazırlayacak. Kunak, havaların soğuması ile birçok insanın yakalandığı grip ve soğuk algınlığı şikâyetine karşı besinler önerirken, kronik öksürüğe iyi gelen bitki özlü macun tarifini izleyicilerle paylaşacak. Dr. Feridun Kunak ayrıca şifa kaynağı sirke tariflerine ‘domates sirkesi’ ile bir yenisini daha ekleyecek.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.

11:00 DİZİ ‘’DELİ DİVANE’’(T)

12:40 DİZİ ‘’YALANCI BAHAR-MADHUBALA’’(T)

14:30 TV FİLMİ

16:00 DİZİ‘’DELİ DİVANE – BİDAAİ’’

17:50 KANAL 7 HABER SAATİ

18:50 DİZİ “ELİF” (T)

19:50 DİZİ “ELİF” (373. Bölüm)

ARZU ÇİFTLİĞE GİDİYOR

Ekranların sevilen dizisi Elif’te Arzu Serdar’ı avcunun içine alır. Kendisini daha güçlü hisseden Arzu, kızının intikamını almak için çiftliğe gider. Peki, Arzu amacına ulaşabilecek mi?

Arzu, Erkut’un yardımı sayesinde Serdar’ı tehdit edebilecek büyük bir koz ele geçirir. Bu yüzden Serdar artık Arzu’yu Gonca’ya karşı idare etmek zorunda kalır. Arzu, onun elini kolunu bağladıktan sonra soluğu çiftlikte alır ve tüm nefretini Elif’e kusar. Selim, Elif’i kurtarır ama Arzu kolay kolay pes etmez. Aynı günün gecesi, Emiroğulları çiftliğini kapısı acı acı çalınır. Çiftlik halkı panikle yataklarından kalkar. Peki çiftliğe gelen kim? Başrollerinde Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

21:10 DİZİ ‘’YALANCI BAHAR-MADHUBALA’’ (110. BÖLÜM)

MADHUBALA BEBEĞİNİ KAYBEDİYOR

Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, ünlü yapımcı Madhubala’ya filminde başrol oynaması için üzerinde bir servet yazılı olan çeki ve senaryoyu uzatır. Ancak Madhubala kendisinin oyuncu olmak gibi bir amacının olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder. Steve’in Madhubala’dan vazgeçmeye niyeti yoktur ve Bittoo’dan kendisine yardımcı olmasını ister. Yapımcının Bittoo’ya verdiği senaryoyu gören RK, Madhubala ile tartışarak evden ayrılır. Son günlerde yaşanan kötü olaylardan etkilenen Madhubala daha fazla dayanamaz ve fenalaşır. Kendisine geldiğinde kötü bir haber alacaktır.

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Steve Matha’nın kendisi yerine Madhubala’ya rol teklif etmesinin ardından RK yeniden kıskançlığa başlar. Madhubala ile başbaşa konuşan Steve ona film senaryosdan ve ödeyeceği rakamdan söz eder ancak Madhubala bunların hiçbiri ile ilgilenmez ve onun teklifini reddeder. Bunun üzerine Bittoo ile görüşen Steve senaryoyu ona vererek Madhubala’nın teklifini kabul etmesi konusunda kendisine yardımcı olmasını ister. Senaryoya göz atan RK, Madhubala’yı kendisinden habersiz iş çevirmekle suçlayarak evden ayrılır. RK’nın gidişinin ardından fenalaşan Madhubala karnındaki bebeği düşürmüştür. Deepali ve Pabu bu talihsiz olayı bile Madhubala ve RK’nın arasını açmak için bir koz olarak kullanır ve çocuğunun düşmesinin sebebinin Madhubala’nın suçu olduğunu söyler. Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.00’da Kanal 7’de. Künye Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014 Senaryo: Tür: Romantik, dram Ülke: Hindistan Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

22:50 TÜRK FİLMİ “ŞAŞKIN DAMAT”

Abdi, Amca Bey’in köşkünde bahçıvanlık yapan saf, delikanlı yürekli, yalnız biridir. Amca Bey’in en çok sevdiği yeğeni Serpil her hafta köşke gelip amcasından para koparmakta ve partilerde tüketmektedir. Bir gün Amca Bey Serpil’i yine çılgın bir partide dağıtmış bulunca, onu namuslu biriyle evlendirmeye karar verir. Damat ise bahçıvan Abdi olacaktır. Yönetmen: Zeki Ökten Oynayanlar: Kemal Sunal, Meral Zeren, Ali Şen, Bülent Kayabaş Yapım Yılı: 1974 Tür: Komedi

00:30 SÖZ VE MÜZİK (Canlı Yayın)

DENİZ TOPRAK SÖZ VE MÜZİK’TE

Yaptığı radyo programlarıyla adından söz ettiren Mehmet Ercan, kalbe dokunan şiirlerini Söz ve Müzik programıyla izleyicilerin beğenisine sunuyor. Sözün şiirle, öyküyle hayat bulduğu Söz ve Müzik’in bu haftaki konukları; söylediği birbirinden güzel türkülerle Deniz Toprak ve sosyal medya fenomeni Metin Saygın olacak.

Duyguların şiirle buluşup nota nota müziğe serilmiş halinin izleyiciye sunulduğu Söz ve Müzik’e Deniz Toprak konuk olurken, eğlenceli kısa videoları ile sosyal medyada fenomen olan Metin Saygın’ın skeçleri ekrana gelecek. Kayahan’ın desteğiyle yaptığı ilk albümü ‘Türkümolası’ ile müzik serüvenine başlayan Deniz Toprak; Müslüm Gürses, Zara gibi ünlü isimlere vokallik yaptığı dönemlerde başından geçen ilginç anılarını izleyicilerle paylaşacak.

Ayrıca geniş türkü arşivi ile her yöreden sevilen türkülere hayat veren Deniz Toprak’a, Mehmet Ercan’da şiirleri ile eşlik edecek.

‘Mehmet Ercan’lı Söz ve Müzik her Salı 00.30’da Kanal 7 ekranlarında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu