Televizyon

Kanal 7 yayın akışı (6 Ekim Perşembe)

Kanal 7 televizyonunda sevilen diziler ve programların hangi gün, hangi saatte yayınlandığını merak edenler için 6 Ekim Perşembe günü yayın akışı bilgilerini yayınlıyoruz.

KANAL 7  YAYIN AKIŞI 6 EKİM 2016 PERŞEMBE

06:30 KANAL 7’DE SABAH-(Genel İzleyici)

08:00 TÜRK FİLMİ

09:45 DR.FERİDUN KUNAK SHOW (Canlı Yayın)

ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİ İLE DR. FERİDUN KUNAK SHOW KANAL 7 EKRANLARINDA

Ekranlarda fenomen haline gelen Dr. Feridun Kunak Show, yeni yayın döneminde yine izleyiciyi alternatif tıpla buluşturmaya devam ediyor. Herkesin sıklıkla karşılaştığı sağlık problemlerini doğal sağlık reçeteleri ile iyileştirmeyi amaçlayan Dr. Feridun Kunak, alternatif tedavi yolları hakkında izleyicileri canlı yayında bilgilendiriyor.

Dr. Feridun Kunak Show, yeni yayın döneminde sağlıkla ilgili bilgileri Latince terimler kullanmadan izleyicilerin kolayca anlayabileceği şekilde ekrana taşımaya devam ediyor. Sağlık sorunlarından günlük yaşamda karşılaşılan problemlere kadar birçok konuda herkesin kolayca uygulayabileceği tedavi yöntemleri sunan Kunak, izleyicilerini sabah sporuyla güne hazırlıyor. Farklı hastalıklara şifa olacak bitkisel kürler, güzellik maskeleri ve zayıflatan formüllerle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Programda ayrıca ev hanımlarının gündelik yaşamlarında karşılarına çıkan sorunlara da pratik püf noktalarıyla çözüm aranıyor.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.

11:00 DİZİ ‘’DELİ DİVANE’’ (T)

12:40 DİZİ ‘’YALANCI BAHAR-MADHUBALA’’(T)

14:30 TÜRK FİLMİ

16:00 DİZİ ‘’DELİ DİVANE – BİDAAİ’’

17:50 KANAL 7 HABER SAATİ

18:50 DİZİ ‘’ELİF” (T)

19:50 DİZİ ‘’ELİF” (Yeni Bölüm)

Yarım kalan mutluluk…

Kanal 7’nin yediden yetmişe herkese hitap eden dizisi Elif, yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Küçük bir kızın anne ve babasından ayrı geçen günlerini anlatan Elif’te mutlu sona gelinmiştir. Fakat bu sefer olaylar bambaşka seyredecektir. Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü yaşananlar, her şeyi alt üst eder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını yitirir. Bunun üzerine Emiroğlu çiftliğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yol haritası çizecektir.

‘Kenan’ın vefatı Elif ve Melek’i nasıl etkileyecek? Kenan ve Tuğçe’nin ölümüne sebep olan Arzu bu durumu kabullenebilecek mi? Derinden sarsılan aile şaşalı yaşamlarına devam edebilecek mi? Serdar kızının ölümünden sonra kendini nasıl toparlayacak? Selim Kenan’ın ölümüyle boşalan yeri doldurmayı başaracak mı?’ hepsi ve daha fazlasının ekrana taşınacağı Elif, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de…

21:10 DİZİ ‘’YALANCI BAHAR – MADHUBALA’’

23:15 ÖMER DÖNGELOĞLU İLE ÖNDEN GİDENLER

ÖNDEN GİDENLER İSLAM TARİHİNE IŞIK TUTUYOR

İslamiyeti aslına uygun yaşamak ve öğrenmek isteyenlere Kur’an-ı Kerim ve Asr-ı saadetten yola çıkarak tavsiyelerde bulunan ‘Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler’ Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Asr-ı saadette yaşananların ekrana yansıtıldığı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Ömer Döngeloğlu’nun kendine özgü anlatımıyla ekranlara gelen ‘Önden Gidenler’de; Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in hayatından örneklerle, Hz. Muhammed’i görme şerefine erişen sahabelerin yaşamlarından kesitlerle İslam’ın bilinmeyenlerine ışık tutulacak. Tarihin tozlu sayfalarında kalanların gün yüzüne çıkarıldığı ‘Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler’de izleyicilerden gelen sorulara da Kur’an-ı Kerim rehberliğinde cevap aranıyor. İslam tarihinin önemli olaylarının ekrana taşındığı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Perşembe 23:15’de canlı yayınla Kanal 7’de.

01:15 TÜRK FİLMİ “KOLTUK BELASI”

Kemal Sunal’ın son yıllarda rol aldığı ibret veren hikâyesi ile ilgi çeken bir yapım… Koltuk Belası’nda imar müdürlüğünde çalışan saf bir adamın rakiplerini ağır bir yenilgiye uğratarak seçimleri kazanmasının ardından yaşadığı trajikomik olaylar anlatılıyor. Güldürürken düşündüren filmde Zühtü Kaya, kendisini seçtiren çevrelerden yakasını bir türlü kurtaramaz. Yönetmen: Kartal Tibet Senaryo: Erdoğan Tünaş Müzik: Cahit Berkay Oyuncular: Kemal Sunal, Sema Çeyrekbaşı Berna Laçin, Gökhan Mete, Erdoğan Aydemir Tür: Komedi Yapım: Türkiye, 1990

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu