Televizyon

Kanal 7 yayın akışı (7 Ekim Cuma)

Kanal 7 televizyonunda sevilen diziler ve programların hangi gün, hangi saatte yayınlandığını merak edenler için 7 Ekim Cuma günü yayın akışı bilgilerini yayınlıyoruz.

KANAL 7 YAYIN AKIŞI 7 EKİM 2016 CUMA

06:30 KANAL 7’DE SABAH-(Genel İzleyici)

08:00 TV FİLMİ

09:30 CUMA SOHBETLERİ

CUMA GÜNÜNÜN FEYZİ KANAL 7’DE YAŞANIYOR

Kanal 7 ekranlarının büyük beğeniyle takip edilen programı Cuma Sohbetleri, Cuma günlerinin nurunu ekrana taşımaya devam ediyor. Başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde dini konularda akıllara takılan sorular Kur’an-ı Kerim ışığında yanıt buluyor.

Ekranların sevilen programı Cuma Sohbetleri dini konularda bilinmesi gerekenleri, yeni yayın döneminde yine Kanal 7’de ele alıyor. İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin püf noktaları emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri’nde izleyiciye aktarılıyor. İzleyicilerden gelen sorular, toplumda yaşanan gelişmelerin dini boyutları, İslam tarihinde iz bırakan olaylar her hafta canlı yayında Kur’an-ı Kerim ve hadisler ışığında değerlendiriliyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de.

11:00 DİZİ ‘’DELİ DİVANE’’(T)

12:40 DİZİ ’’YALANCI BAHAR-MADHUBALA’’(T)

14:30 TÜRK FİLMİ

16:00 DİZİ ‘’DELİ DİVANE-BİDAAİ’’

17:50 KANAL 7 HABER SAATİ

18:50 DİZİ “ELİF” (T)

19:50 DİZİ ‘’ELİF” (Yeni Bölüm)

21:10 DİZİ ‘’YALANCI BAHAR-MADHUBALA’’

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü: Yalancı Bahar

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar’da başrolleri Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaşıyor. Kesişen iki farklı hayatın yer aldığı dizide bir film yıldızı olan Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala’nın başından geçenler anlatılıyor.

Madhubala’ya hamile olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna’yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. Zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir.

Madhubala’nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. İkilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zamanla birbirine yakınlaşır. Artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak isteyen kişilere karşı savaşmaktadır.

Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014 Senaryo: Tür: Romantik, dram Ülke: Hindistan Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

22:50 İSKELE SANCAK

GÜNDEMİN SICAK BAŞLIKLARI İSKELE SANCAK’TA ELE ALINIYOR

Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak, gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde ekrana gelen İskele Sancak, yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri alanında uzman konukları ile ele alıyor. Ülke ve dünya gündemini meşgul eden, önemli gelişmelerin konuşulduğu İskele Sancak, olayların perde arkasını aralamaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda her biri kendi alanında uzmanlaşan isimlerle gündemin sıcak başlıkları canlı yayında değerlendiriyor. Mehmet Acet’in yönetimindeki İskele Sancak’ta araştırma şirketlerinin anketlerine yer verilirken, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşuluyor. Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Cuma 22:50’de canlı yayınla Kanal 7’de.

01:15 TÜRK FİLMİ “TALİHSİZ YAVRUM”

Kanal 7 sinema kuşağında Fatma Girik ve Engin Çağlar’ın başrollerinde oynadığı dramatik bir yapım… Birbirlerini severek evlenen Orhan ve Zeynep çocuk sahibi olamadıkları için umutsuzluğa kapılırlar. Yönetmen: Mehmet Dinle Senaryo: Bülent Oran Görüntü Yönetmeni: Cahit Engin Oyuncular: Fatma Girik, Mine Mutlu, Engin Çağlar, Aliye Rona, Hülya Tuğlu Türü: Dram Yapım:1974

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu