M.Bey/ÖzelTelevizyon

Kanal 7 yönetiminden Dr. Feridun Kunak Show izleyicisini üzen karar (MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Geçtiğimiz sezonlarda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dr. Feridun Kunak Show’u ekranlarda göremeyenler yeni sezonda programın yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. MEDYABEY editörü, programın sıkı takipçilerinin merak ettiği konuyu araştırdı. İşte, programın akıbetiyle ilgili o ilginç bilgi.

FERİDUN KUNAK KANAL 7’DE OLMAYACAK!

Kanal 7 ekranlarının gündüz kuşağında vazgeçilmez programlarından olan ve geçtiğimiz sezonlarda hafta içi her gün ekrana gelen Dr. Feridun Kunak Show yeni sezonda ekranlarda olmayacak. Kanal 7 Kurumsal İletişim biriminin de teyit ettiği bilgiye göre program ekranlarda yer almayacak.

Programın müdavimleri, yeni sezonda Feridun Kunak’ı ekranlarda izleyememenin üzüntüsünü yaşıyor.

OP. DR. FERİDUN KUNAK KİMDİR?

Op. Dr. Feridun Kunak kimdir kaç yaşındadır Feridun Kunak, 1950 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Kırım Türklerinden olan ailesi Eskişehir’den Ankara’ya gelip yerleşen Kunak, Ankara’da Kaleiçi, Cebeci, Aydınlıkevler’de yaşadı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bursa Mustafa Kemalpaşa Hükümet Tabipliği, Van Erciş Devlet Hastanesinde Başhekimlik, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi acil bölüm sorumlusu, Gazi Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, Belediye hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, 1992-2009 Sağlık Bakanlığı Ankara Gazi Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yaptı.

Feridun Kunak’ın eşi Serap Kunak ise yaşam koçu ve güzellik uzmanı olarak dikkat çekiyor. Serap Kunak 1970 doğumlu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu