Yerli Dizi

Kanal 7’de yayınlanan Bir Garip Aşk’ın “Arnav”ı Barun Sobti Türkiye’ye geliyor

Kanal 7’de ekrana gelen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın Arnav’ı Barun Sobti çok sayıdaki hayranı için Türkiye’ye geliyor.

Kanal 7 ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve yayınlandığı saatlerde en çok izlenen yapım olan Bir Garip Aşk (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon) dizisinin “Arnav” karakterini canlandıran yıldız oyuncusu Barun Sobti Türkiye’ye geliyor. Kanal 7 Medya Grubu’nun gerçekleştireceği ziyaret dizinin müdavimleri arasında heyecanla karşılandı.

Dünya üzerinde milyonlarca, ülkemizde de yüzbinlerce hayranı olan Bollywood sinemasının yıldızı Barun Sobti bu ziyarette Kanal 7 sosyal medya hesapları üzerinden binlerce hayranının katılımı ile gerçekleştirilen bir çekiliş ile belirlenen 40 şanslı hayranı ile bir araya gelecek.

#Kanal7ArnavıGetiriyor etiketi ile yapılan çekiliş duyurusunun ardından Twitter Türkiye gündeminin üst sıralarına yerleşen ve Türkiye’nin dört bir yanından yoğun ilgi gösterilen bu etkinlik aynı zamanda bir Bollywood yıldızının Türk hayranları ile buluşmak için gerçekleştireceği ilk ziyaret olma özelliğini de taşıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu