Televizyon

KANAL 7’DEN ANLAMLI YAYIN

Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili, Fatih Camii’nden özel bir programla Kanal 7 ekranlarında kutlanıyor. Hz. Muhammed’in doğduğu bu kutlu gecede Kur’an-ı Kerim’den sureler okunacak, dualar edilecek, ilahiler söylenecek. Mevlid Kandili dolayısıyla gerçekleştirilen programda Türkiye’nin ünlü mevlidhan, hafız ve kârileri Kanal 7 ekranında buluşacak. Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Fatih Camii’nden canlı yayınla ekrana gelecek Mevlid Kandili Özel yayını 12 Ocak Pazar akşamı saat 19.00’da Kanal 7’de…

Hz. Muhammed’in 1443. Doğum yıl dönümü Mevlid Kandili Özel programıyla Kanal 7’de kutlanacak. Türkiye’nin dört bir yanından gelen mevlidhanlar, hafızlar, kâriler Fatih Camii’nde bir araya gelerek bu gecenin manevi hazzını izleyicilere ulaştıracak. Açılış konuşmasını emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yapacağı programda Ekrem Nalbant, İrfan Üstündağ, Mesut Kurbani, Necdet Ergin, Adem Kemaneci ve Bünyamin Topçuoğlu okuyacakları Kur’an-ı Kerim ve ilahilerle gecenin ruhunu ekranlara taşıyacak. Mevlid Kandili özel yayınında gecenin duasını Diyanet İşleri Emekli Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, ara duasını ise Esat Şahin yapacak.

Hz. Muhammed’in doğum gecesi olan bu gecede, Kur’an-ı Kerim’den okunacak sureler, en güzel ilahiler ve mevlidler usta icracıların sesinden konuklara ve izleyenlere manevi bir gece yaşatacak.

Fatih Camii’nden gerçekleşecek Mevlid Kandili Özel programı 12 Ocak Pazar akşamı saat 19.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu