Dijital PlatformlarTelevizyon

Kanal 7’den sonra Hint dizisi yayınlama furyasına bir kanal daha katıldı

Kanal 7’de ekrana gelen ve yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken Hint dizileri diğer kanallara da ilham olmaya başladı. Konseptini yeni sezonda değiştiren TV2 kanalı, yeni sezonda günlük Hint dizisi yayınlamaya hazırlanıyor. Kanal 7’de ekrana gelen Bir Garip Aşk, Benimsin, Deli Divane ve Yalancı Bahar gibi dizilerle önemli izlenme oranlarını yakalaması diğer kanalların da iştahını kabartıyor. Peki, TV2 ekranlarında yayınlanacak olan İntikam Ateşi’nin konusu ne? Fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar…

TV2 kanalı, yeni sezonda “İntikam Ateşi” isimli Hint dizisi yayınlama kararı aldı. Hem maliyetinin ucuz olması hem de Türk izleyicisinin Hint dizilerine olan ilgisinin devam etmesi TV2’yi böyle bir karar almaya yönelttiği konuşuluyor.

Bu sezon reyting sistemine dahil olan TV2’nin yeni sezonda yaptığı sürpriz dizi ve programların reyting rekabetini nasıl etkileyeceği konuşuluyor. Kanal 7’deki izlenme oranlarına yaklaşan sonuçlar aldığında diğer kanalların da Hint dizileri furyasına direnemeyecekleri ön görülüyor.

İntikam Ateşi, 10 Ekim Pazartesi gününden itibaren her akşam 19.50’de ekrana gelecek.

İNTİKAM ATEŞİ’NİN KONUSU:

Amerika’dan dönen Durga, Kolkata’ya taşınır. Kardeşi Payal’a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya’dan intikam almak isteyen Durga’nın adalet arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir. Doktor babası tarafından büyütülen Durga, kardeşinin adaleti için savaşmaktadır bunun için de önce Guenka ailesinin içine girmeye çalışır.

Shaurya’yı etkileyen Durga, nasıl bir yol izleyecektir, yoksa Shaurya ile arasında bir ilişki mi olacaktır?

İntikam Ateşi’nin ilk bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı:

https://www.youtube.com/watch?v=qpc57sbcjfA

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu