Yerli Dizi

Kanal 7’nin sevilen dizisi Bir Garip Aşk Hint dizileri furyasını başlatabilir

Kanal 7’nin gündüz kuşağında ekrana gelen Hint dizisi Bir Garip Aşk Türk izleyicisinden geçer not aldı. Kanal 7 ekranlarında saat 16:00’da ekrana gelen Bir Garip Aşk dizisinde birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan genç bir erkek ve kadının  hikayesi anlatılıyor. Peki, Bir Garip Aşk’ın başarısının sırrı ne?

Bir Garip Aşk’ın en önemli başarısı gündüz kuşağında reyting yarışının kıyasıya devam ettiği ve seyredilecek alternatif programların bol olduğu bir saatte Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başarması. Bir Garip Aşk, reyting tablosunda genellikle ilk 20 program içinde kendine yer buluyor. Share(izlenme payı) olarak 15’leri gören dizi kanalının yüzünü fazlasıyla güldürüyor.

Bir Garip Aşk dizisinin reyting başarısı rakip kanallarının da dikkatlerinden kaçmıyor. Dizinin başarısının önümüzdeki dönemlerde yeni Hint dizilerinin ekranda arzı endam etmesine neden olabileceği konuşuluyor. Özellikle maliyet açısından ucuz olması da Hint dizilerinin cazibesini arttırıyor.

BİR GARİP AŞK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hindistan dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine zıt olan Khushi ve Arnav’ın aşkını izleyiciyle buluşturuyor. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır.

Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışıyor.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da yeni bölümleriyle ekrana gelirken dizinin tekrarı ise saat 11:50’de  Kanal 7’de ekrana geliyor.

BİR GARİP AŞK KÜNYE:
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu