Televizyon

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’e yeni oyuncu

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen “Elif” adlı dizinin kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu. Tuğba Erman, bundan böyle Elif dizisinde boy gösterecek.

Tuğba Erman; Tuzak, Şeytan İşi, Güz Gülleri, Umut Yolcuları, Umutsuz Ev Kadınları, Aile Sırları gibi bir çok önemli dizi projesinde yer aldı.

Zülfü Hamit Altın’ın yazıp yönettiği “Falcılar Sokağı” adlı oyunla tiyatro seyircisiyle de buluşan Tuğba Erman, Elif adlı günlük dizide “Asuman” karakterini canlandıracak.

tugba-erman-elif-dizisi

Ayyaş ve kumarbaz bir babanın kızını olan Asuman karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Tuğba Erman, “Oynadığım Asuman karakteri benim için farklı bir karakter. Gözü yükseklerde, zengin olmaya meraklı zengin bir adamla evlenmenin peşinde olan sevgiye aç ve bulma umudu olmayan, gösteriş meraklısıydı ta ki küçük Elifle tanışana kadar. Asuman karakteriyle Elif fanatiklerine yeni heyecanlar yaşatacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Tuğba Erman “3 yaşından beri 16 yıldır TV ekranlarındayım Elif isimli günlük dizi film benim için de yeni bir heyecan” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu