Magazin

Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın’dan Nihat Doğan’a çağrı!

Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın, Beyaz TV’de bu sabah açıklama yapan Nihat Doğan’ın kendileriyle ilgili iddiaları konusunda açık çağrıda bulundu. Aydın, Nihat Doğan’ın hakkındaki iddialarla ilgili net cevaplar vermeyip asılsız iftiralarda bulunduğunu ifade etti. Buket Aydın kanal D Ana haber’in canlı yayınında Nihat Doğan’a seslendi.

“MESNETSİZ İDDİALARLA KURUMLARI SUÇLAMA!”

Buket Aydın, Nihat Doğan’ın kendisiyle ilgili alıkoyma haberinden sonra bu sabah Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında Kanal D için gerçek dışı beyanlarda bulunduğunu dile getirdi. Aydın; “Bizim hiçbir kişi ve kurumla bir husumetimiz olmadığı gibi kendisiyle de aramızda bir husumetimiz bulunmamaktadır. Biz haberimizle ilgili iddiaların hepsini belgeleriyle paylaşıyoruz.” diye konuştu.

Nihat Doğan’a cevap hakkı kapısının sonuna kadar açık olduğunu dile getiren Aydın, Nihat Doğan’ın birkaç gündür konuyla ilgili kendilerine konuşmayı reddettiğini dile getirdi. Nihat Doğan’dan bir ricada bulunan Buket Aydın, Doğan’dan mesnetsiz iddialarla kurumları suçlamamasını istedi.

Nihat Doğan, Beyaz TV’deki canlı yayında “Aydın Doğan medyası 28 şubat medyasıdır. Yönetim değişmiştir ama içeride hala farklı kesimler var.” açıklamasında bulunmuştu.

İşte, Buket Aydın’ın Nihat Doğan’a yaptığı çağrı:

https://www.youtube.com/watch?v=UV3oDPXQSW4

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu