M.Bey/Özel

Kanal D Haber’den ayrılan Seçil Özer hangi kanala transfer oldu?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Geçtiğimiz günlerde 10 yıldır görev yaptığı Kanal D Haber’e veda etttiğini duyuran ve Cumhurbaşkalığı muhabiri olarak yıllarca Kanal D Haber’de çalışan Seçil Özer’in yeni kanalı belli oldu…

Kanal D’de Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev yapan Seçil Özer, bir kaç gün önce Kanal D Haber ile yollarının ayrıldığını duyurmuş ve sosyal medya hesabından veda paylaşımı yapmıştı.

SEÇİL ÖZER OLAY TV’DE

Kanal D Haber’le yollarının ilk kez 17 yaşında kesiştiğini paylaşan merhum M. Ali Birand’ın öğrencisi Seçil Özer’in yeni kanalı Olay TV oldu.

Özer, geçtiğimiz günlerde yaptığı veda paylaşımında yeni  bir adresinin olacağına ilişkin ipuçu vermişti.

Özer; “17 yaşında ilk gördüğüm haber merkezi, Kanal D… Dönüp dolaşıp 11 yıl sonra dönmüştüm aynı adrese… Üstelik Mehmet Ali Birand’a bağlanacak; o soracak, ben anlatacaktım… Ne büyük heyecan… Sadece o nedenle bile en doğru kararlarımdan biri… Merhaba diyeli 10 yıl oldu… Dönüp baktığımda ne çok iyiki ne çok gurur var bu ekranda… Şimdi 10 yıl sonra doğru olduğuna inandığım bir başka kararın, gurur duyacak yeni anların ve VEDAnın zamanı….” şeklindeki paylaşımıyla dikkat çekmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu