Televizyon

Kanal D, Hakan Ural’dan sonra TV8’in diğer ekran yüzünü de transfer etti

Kanal D’de Hakan Ural ve Seda Akgül’ün sunumuyla ekrana gelen Neler Oluyor Hayatta programında önemli değişiklik. Hakan Ural’ın programdaki partneri Seda Akgül’ün yerine yeni bir ismi transfer ettiği haber veriliyor.Kanal D’nin hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen programı Neler Oluyor Hayatta’da Hakan Ural’ın yeni  yeni partneri TV8’in ekran yüzlerinden Nur Tuğba Namlı oldu.

KANAL D’DEN NUR TUĞBA NAMLI HAMLESİ

Bundan böyle Seda Akgül’ün yerine Nur Tuğba Namlı Hakan Ural’a eşlik edecek.Yorumları ile ekranda dikkat çeken Hakan Ural 03 Şubat Pazartesi gününden itibaren Nur Tuğba Namlı ile programda boy gösterecek.

SEDA AKGÜL’ÜN YERİNE GELDİ

Hayata dair her şeyi konuşmak için Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunumuyla “Neler Oluyor Hayatta?”, hafta içi her gün 09.00’da Kanal D’de…

Seda Akgül’ün yerine neden böyle bir değişikliğe gidildiği henüz bilinmezken Seda Akgül’ün konuyla ilgili yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Nur Tuğba Namlı’lı tanıtım yayında…

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu